W OneDayClinic doskonale zdajemy sobie sprawę, że operacja zaćmy – mimo tego, że jest bezpieczna i w zdecydowanej większości przypadków niezagrożona poważnymi powikłaniami – może być dla pacjentów powodem lęku oraz stresu. Z tego względu wszystkie osoby, które zdecydują się skorzystać z naszych usług i przeprowadzić operację usunięcia zaćmy w klinice w Czechach, na każdym etapie podróży i pobytu w klinice mogą liczyć na pomoc oraz opiekę wyspecjalizowanego personelu!

Dobrze wiemy, że najlepszym wyznacznikiem jakości naszych usług jest zadowolenie oraz pozytywne opinie naszych pacjentów – dlatego w codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, by każda osoba na wszystkich etapach leczenia czuła, że przebywa pod opieką specjalistów!

Naszym absolutnym priorytetem jest bezpieczeństwo pacjentów oraz najwyższa możliwa jakość świadczonych usług – z tego względu współpracujemy jedynie z najbardziej prestiżowymi klinikami w Czechach, mającymi do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt oraz dostęp do innowacyjnych technologii. Ważne jest również to, że zabiegi przeprowadzają bardzo doświadczeni okuliści, którzy mają na koncie po kilkanaście tysięcy udanych operacji zaćmy. Dzięki temu pacjent od początku wie, że w trakcie zabiegu będzie znajdował się pod opieką najlepszych specjalistów!

OneDayClinic – pomoc na każdym etapie leczenia

Oczywiście operacja wykonywana przez cenionych czeskich specjalistów to nie wszystko! W OneDayClinic przywiązujemy szczególną uwagę do tego, by każda osoba już od momentu nawiązania z nami kontaktu była traktowana indywidualnie, a nie jak kolejny „przypadek” do odhaczenia. Nasi doradcy oferują więc pomoc na każdym etapie gromadzenia oraz przygotowywania potrzebnej do wykonania zabiegu dokumentacji.

Kolejna kwestia to transport – tu również pacjent nie jest pozostawiony sam sobie! W ramach świadczonych usług zapewniamy transport z domu lub wybranego przez pacjenta miejsca do kliniki w Czechach oraz z powrotem. Jeśli decyduje się on na wybór bardziej rozbudowanego pakietu, może liczyć również na transport na wizytę kontrolną. W przypadku osób starszych, schorowanych, niesamodzielnych lub wymagających stałej opieki istnieje możliwość wyjazdu z osobą towarzyszącą.

Również w trakcie pobytu w klinice w Czechach pacjent może liczyć na profesjonalną pomoc. W każdym wyjeździe udział bierze oddelegowany przez nas opiekun, którego zadaniem jest opieka nad pacjentami w trakcie pobytu w klinice oraz hotelu. W razie potrzeby, może on również pełnić rolę tłumacza między pacjentem a personelem kliniki. Przekazuje zalecenia lekarskie, może również tłumaczyć wszystkie pytania zadawane przez pacjenta.

Standardem usług OneDayClinic jest nocleg w luksusowym hotelu wraz ze śniadaniem – bezpośrednio po zabiegu pacjent może odpocząć i zrelaksować się, co pozwala na szybką poprawę widzenia i znacznie zmniejsza ryzyko powikłań. Wszystkie osoby zainteresowane szczegółami naszej oferty zapraszamy do kontaktu.

4.8/5 - (38 votes)