Centrum okulistyczno-optyczne Gliwice

Centrum okulistyczno-optyczne OneDayClinic w Gliwicach

Klinika Optyczno Okulistycznej w Gliwicach to miejsce, w którym zrealizujesz wszystkie potrzeby związane ze zdrowiem wzroku. W naszym gabinecie zbadamy ci wzrok przez lekarza w ramach NFZ lub prywatnie, jak i wykonamy kompleksowe badania przy doborze okularów przez optyka.  Zapewniamy Ci fachową pomoc w doborze oprawek oraz szkieł dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Dzięki kompleksowej obsłudze medycznej pokierujemy cię w dalszej drodze do lepszego widzenia. W naszym gabinecie, możesz również zapisać się na szybkie leczenie zaćmy w OneDayClinic.

Po kompleksowych badania będziesz mógł wybrać sobie oprawki i zakupić okulary w bardzo promocyjnych cenach.

Cennik badań okulistycznych i optometrycznych

Optometrysta w Gliwicach

mgr Malwina Gardjan

Jestem absolwentką Politechniki Częstochowskiej, ukończyłam studia magisterskie z zakresu Optometrii. W gabinecie specjalizuje się doborem korekcji okularowej oraz soczewek kontaktowych. Stale poszerzam swoja wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach branżowych.

Malwina Gardjan
mgr inż. Zuzanna Bajor

Jestem absolwentką Politechniki Częstochowskiej. Ukończyłam studia inżynierskie na kierunku Fizyka Techniczna o specjalności Optyka Okularowa oraz studia magisterskie na kierunku Fizyka Techniczna o specjalności Optometria. Moje wieloletnie doświadczenie pracy w branży pozwala mi na swobodną współpracę z pacjentem, zarówno w gabinecie, przy doborze odpowiedniej korekcji, jak i poza nim, w trakcie wyboru samego produktu optycznego. Specjalizuję się w kompleksowym doborze korekcji okularowej u osób dorosłych. Szczególnie pasjonuje się współpracą z osobami o ciężkich przypadkach. Stale rozwijam swoje umiejętności oraz poszerzam swoją wiedzę branżową poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach i konferencjach.

Malwina Gardjan

Salon optyczny - nasze wnętrza

Adres:

ul. Zwycięstwa 44
 44-100 Gliwice

 

32 322 31 01

Telefon stacjonarny

+48 884 202 670

Telefon komórkowy

Gabinet okulistyczny - godziny otwarcia

Poniedziałek
nieczynne
Wtorek
nieczynne
Środa
nieczynne
Czwartek
nieczynne
Piątek
09:00 - 16:00
Saturday
nieczynne
Sunday
nieczynne

Salon optyczny - godziny otwarcia

Poniedziałek
9:00 - 17:00
Wtorek
9:00 - 17:00
Środa
9:00 - 17:00
Czwartek
9:00 - 17:00
Piątek
9:00 - 17:00
Saturday
nieczynne
Sunday
nieczynne

-A A A+

Irysowa 4, Bielany Wroc.

55-040 Kobierzyce

Biuro Obsługi Klienta

+48 71 71 22 332

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 18:00

Adres e-mailowy

biuro@onedayclinic.pl