Centrum okulistyczno-optyczne Gliwice

Centrum okulistyczno-optyczne OneDayClinic w Gliwicach

OneDayClinic Gliwice to salon optyczny, w którym zrealizujesz swoje potrzeby związane ze zdrowym wzrokiem. Oferujemy badanie wzroku – prywatnie lub ze skierowaniem na NFZ. W naszym centrum wykonujemy małe zabiegi okulistyczne z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. O pacjentów dba również optyk – specjalista w zakresie dobierania korekcji okularowej. Ponadto przeprowadzamy konsultacje u dzieci dostosowane do możliwości małych pacjentów.

Salon optyczny OneDayClinic Gliwice to także profesjonalne dopasowanie soczewek kontaktowych z uwzględnieniem potrzeb każdego klienta. Zapewniamy szeroki wybór oprawek i soczewek w atrakcyjnych cenach oraz liczne promocje. Dla pacjentów, którym optyk dobierze na miejscu odpowiednie okulary, badanie wzroku jest bezpłatne! Zachęcamy również do umawiania się na szybkie leczenie zaćmy w OneDayClinic.

Cennik badań okulistycznych i optometrycznych

Okulista w Gliwicach

W dbaniu o wzrok nie da się przecenić profilaktyki oraz wczesnej diagnostyki, dlatego tak ważne jest regularne badanie wzroku oraz odpowiedni dobór soczewek kontaktowych i okularów. W naszym zespole znajdują się wykwalifikowani specjaliści tacy jak optyk oraz lekarz okulista. OneDayClinic Gliwice oferujemy możliwość wykonania różnorodnych badań i małych zabiegów. Lekarz okulista może przeprowadzić na miejscu badania pozwalające wykrywać takie schorzenia, jak zaćma, jaskra, problemy z rogówką, nieprawidłowe ciśnienie wewnątrzgałkowe. Dzięki wysokiej jakości aparatom pomiarowym badania są krótkie, a pacjent może czuć się bezpiecznie w komfortowej atmosferze.

Nasz okulista może ponadto wykonać zabieg usunięcia ciała obcego z oka - to popularny uraz, który powoduje dużo bólu i stresu. Zabieg jest krótki, wymaga dezynfekcji oka a następnie precyzyjnego pozbycia się ciała obcego przy pomocy odpowiednich, delikatnych narzędzi. Następnie okulista może podać leki, które zapobiegną rozwinięciu się infekcji wskutek zanieczyszczenia oka i pomogą w procesie gojenia.

Okulista w naszej placówce w Gliwicach wystawia również recepty na okulary oraz wykonuje badania wzroku u osób dorosłych i dzieci. Przy jednoczesnym korzystaniu z usługi kupna okularów, badanie okulistyczne jest bezpłatne. 

dr n. med. Renata Bajor

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalistka chorób oczu, podejmująca się leczenia zarówno dorosłych, jak i dzieci. Specjalizuje się w leczeniu zeza, niedowidzenia, presbiopii. Dobiera okulary i soczewki kontaktowe, w tym progresywne.

Optometrysta i optyk w Gliwicach

mgr Malwina Gardjan

Jestem absolwentką Politechniki Częstochowskiej, ukończyłam studia magisterskie z zakresu Optometrii. W gabinecie specjalizuje się doborem korekcji okularowej oraz soczewek kontaktowych. Stale poszerzam swoja wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach branżowych.

Malwina Gardjan
mgr inż. Zuzanna Bajor

Jestem absolwentką Politechniki Częstochowskiej. Ukończyłam studia inżynierskie na kierunku Fizyka Techniczna o specjalności Optyka Okularowa oraz studia magisterskie na kierunku Fizyka Techniczna o specjalności Optometria. Moje wieloletnie doświadczenie pracy w branży pozwala mi na swobodną współpracę z pacjentem, zarówno w gabinecie, przy doborze odpowiedniej korekcji, jak i poza nim, w trakcie wyboru samego produktu optycznego. Specjalizuję się w kompleksowym doborze korekcji okularowej u osób dorosłych. Szczególnie pasjonuje się współpracą z osobami o ciężkich przypadkach. Stale rozwijam swoje umiejętności oraz poszerzam swoją wiedzę branżową poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach i konferencjach.

Malwina Gardjan

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Ewelina Krawczyk

Jestem specjalistą w dziedzinie doboru opraw okularowych oraz optymalnych soczewek okularowych, najlepiej dopasowanych do potrzeb i oczekiwań Klientów. Stale pogłębiam moją wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną poprzez szkolenia i kursy branżowe.

Malwina Gardjan

Salon optyczny - nasze wnętrza

Adres:

ul. Zwycięstwa 44
 44-100 Gliwice

 

32 322 31 01

Telefon stacjonarny

+48 884 202 670

Telefon komórkowy

Gabinet okulistyczny - godziny otwarcia

Poniedziałek
nieczynne
Wtorek
nieczynne
Środa
10:00 - 17:00
Czwartek
nieczynne
Piątek
nieczynne
Sobota
nieczynne
Niedziela
nieczynne

Salon optyczny - godziny otwarcia

Poniedziałek
9:00 - 17:00
Wtorek
8:00 - 16:00
Środa
10:00 - 18:00
Czwartek
9:00 - 17:00
Piątek
9:00 - 17:00
Sobota
nieczynne
Niedziela
nieczynne

-A A A+

Irysowa 4, Bielany Wroc.

55-040 Kobierzyce

Biuro Obsługi Klienta

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Adres e-mailowy

biuro@onedayclinic.pl
Zadzwoń Wyślij formularz
zbadaj zaćme
dowiedz się wiecej o zaćmie
placowki specjalistyczne
lokalizacje placówek onedayclinic
badanie wzroku w onedayclinic
badanie oczu

Skuteczne leczenie zaćmy w OneDayClinic

Skuteczne leczenie zaćmy w ODC

Zobacz, co mówią o nas pacjenci