Klinika okulistyczno-optyczna Gliwice

Klinika okulistyczno-optyczna OneDayClinic w Gliwicach

OneDayClinic Gliwice to salon optyczny, w którym zrealizujesz swoje potrzeby związane ze zdrowym wzrokiem. Oferujemy badanie wzroku – prywatnie lub bezpłatnie przy zakupie okularów. W naszej klinice wykonujemy małe zabiegi okulistyczne z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. O pacjentów dba również optometrysta – specjalista w zakresie dobierania korekcji okularowej. Ponadto przeprowadzamy konsultacje u dzieci dostosowane do możliwości małych pacjentów.

Salon optyczny OneDayClinic Gliwice to także profesjonalne dopasowanie soczewek kontaktowych z uwzględnieniem potrzeb każdego klienta. Zapewniamy szeroki wybór oprawek i soczewek w atrakcyjnych cenach oraz liczne promocje. Dla pacjentów, którym optyk dobierze na miejscu odpowiednie okulary, badanie wzroku jest bezpłatne! Zachęcamy również do umawiania się na szybkie leczenie zaćmy w OneDayClinic.

Cennik badań okulistycznych i optometrycznych

Okulista w Gliwicach

W dbaniu o wzrok nie da się przecenić profilaktyki oraz wczesnej diagnostyki, dlatego tak ważne jest regularne badanie wzroku oraz odpowiedni dobór soczewek kontaktowych i okularów. W naszym zespole znajdują się wykwalifikowani specjaliści tacy jak optyk oraz lekarz okulista. OneDayClinic Gliwice oferujemy możliwość wykonania różnorodnych badań i małych zabiegów. Lekarz okulista może przeprowadzić na miejscu badania pozwalające wykrywać takie schorzenia, jak zaćma, jaskra, problemy z rogówką, nieprawidłowe ciśnienie wewnątrzgałkowe. Dzięki wysokiej jakości aparatom pomiarowym badania są krótkie, a pacjent może czuć się bezpiecznie w komfortowej atmosferze.

Nasz okulista może ponadto wykonać zabieg usunięcia ciała obcego z oka - to popularny uraz, który powoduje dużo bólu i stresu. Zabieg jest krótki, wymaga dezynfekcji oka a następnie precyzyjnego pozbycia się ciała obcego przy pomocy odpowiednich, delikatnych narzędzi. Następnie okulista może podać leki, które zapobiegną rozwinięciu się infekcji wskutek zanieczyszczenia oka i pomogą w procesie gojenia.

Okulista w naszej placówce w Gliwicach wystawia również recepty na okulary oraz wykonuje badania wzroku u osób dorosłych i dzieci. Przy jednoczesnym korzystaniu z usługi kupna okularów, badanie okulistyczne jest bezpłatne. 

dr n. med. Renata Bajor

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalistka chorób oczu, podejmująca się leczenia zarówno dorosłych, jak i dzieci. Specjalizuje się w leczeniu zeza, niedowidzenia, presbiopii. Dobiera okulary i soczewki kontaktowe, w tym progresywne.

Optometrysta i optyk w Gliwicach

mgr Malwina Gardjan

Moja ścieżka zawodowa jest ściśle związana z pasją czyli z dziedziną Optometrii oraz Okulistyki dlatego praca którą wykonuję dodatkowo przynosi sporo satysfakcji. Ukończyłam studia magisterskie z Optometrii na Politechnice Częstochowskiej, dodatkowo by połączyć nauki medyczne wraz z humanistycznymi i w pełnym wymiarze profesjonalnie zaopiekować się pacjentem ukończyłam studia z zakresu nauk społecznych, które pozwalają spojrzeć trochę głębiej w psychikę pacjenta. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach branżowych oraz szkoleniach i kursach związanych z tematyką narządu wzroku.
Na chwilę obecną poruszona problemami pacjentów szczególnie tych młodszych rozpoczęłam naukę na kierunku ,,Ortoptystka’’ by móc pogłębiać swoją wiedze i doświadczenie, a przedewszystkim pomagać najmłodszym pacjentom wymagającym szczególnej troski.

Specjalizuję się:
• W doborze soczewek okularowych w konstrukcjach wielogniskowych (soczewki okularowe progresywne, biurowe oraz relaksacyjne)
• Doborze oraz aplikacji soczewek kontaktowych(prowadzenie pacjenta)
• Badanie dzieci oraz dorosłych
• Diagnostyka zaburzeń akomodacji , wergencji, problemy z obuocznymwidzeniem.
• Współpraca z lekarzem okulistą w celu przeprowadzania pomiarów pod kątem kwalifikacji do wszelkiego rodzaju zabiegów lub diagnostyki chorób oczu(min. Zaćma, Jaskra, Stożek Rogówki)
 

Malwina Gardjan

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Ewelina Krawczyk

Jestem specjalistą w dziedzinie doboru opraw okularowych oraz optymalnych soczewek okularowych, najlepiej dopasowanych do potrzeb i oczekiwań Klientów. Stale pogłębiam moją wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną poprzez szkolenia i kursy branżowe.

Ewelina Krawczyk

Wirtualny spacer

Salon optyczny - nasze wnętrza

Adres:

ul. Zwycięstwa 44
 44-100 Gliwice

 

32 720 58 72

Telefon stacjonarny

+48 884 202 670

Telefon komórkowy

Gabinet okulistyczny - godziny otwarcia

Poniedziałek
nieczynne
Wtorek
nieczynne
Środa
nieczynne
Czwartek
09:30 - 16:00
Piątek
nieczynne
Sobota
nieczynne
Niedziela
nieczynne

Salon optyczny - godziny otwarcia

Poniedziałek
9:00 - 17:00
Wtorek
8:00 - 16:00
Środa
10:00 - 18:00
Czwartek
9:00 - 17:00
Piątek
9:00 - 17:00
Sobota
nieczynne
Niedziela
nieczynne

-A A A+

Irysowa 4, Bielany Wroc.

55-040 Kobierzyce

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Adres e-mailowy

biuro@onedayclinic.pl
Zadzwoń Wyślij formularz

Skuteczne leczenie zaćmy w OneDayClinic

Skuteczne leczenie zaćmy w ODC

Zobacz, co mówią o nas pacjenci