Centrum okulistyczno-optyczne Opole

Centrum okulistyczno-optyczne OneDayClinic w Opolu

Klinika Optyczno Okulistycznej we Wrocławiu to miejsce, w którym zrealizujesz wszystkie potrzeby związane ze zdrowiem wzroku. W naszym gabinecie zbadamy ci wzrok przez lekarza, jak i wykonamy kompleksowe badania, przy doborze okularów przez optyka. Zapewniamy Ci fachową pomoc w doborze oprawek, oraz szkieł dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Dzięki kompleksowej obsłudze medycznej pokierujemy cię w dalszej drodze do lepszego widzenia. W naszym gabinecie, możesz również zapisać się na szybkie leczenie zaćmy w OneDayClinic.

Po kompleksowych badania będziesz mógł wybrać sobie oprawki i zakupić okulary w bardzo promocyjnych cenach.

Cennik badań okulistycznych i optometrycznych

Okulista w Opolu

Lekarz okulista Kamila Pustelnik

Ukończyła wydział lekarski Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2001 roku. W 2010 r. uzyskała tytuł specjalisty chorób oczu. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując jako asystent Oddziału Okulistycznego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu (od 2002 r.), gdzie wykonywała zabiegi laseroterapii, zabiegi w zakresie powiek i spojówek, operacje zeza u dorosłych i dzieci. Zajmuje się kompleksową diagnostyką i prowadzeniem pacjentów z różnymi schorzeniami okulistycznymi. Uczestniczka licznych zjazdów i konferencji okulistycznych.

Kamila Pustelnik
Lekarz okulista Ewa Kudyba-Jaszczak

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2000 roku. Dyplom specjalisty chorób oczu uzyskała w roku 2009. Od 2001 roku pracuje na oddziale okulistycznym Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu, początkowo jako lekarz rezydent a następnie po uzyskaniu dyplomu specjalisty jako starszy asystent.

Posiada wielokierunkowe doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób przedniego odcinka gałki ocznej. Wykonuje zabiegi chirurgiczne w obrębie powiek, spojówki i rogówki oraz diagnostykę i leczenie łzawienia i stanów zapalnych dróg łzowych u dzieci i dorosłych. Zajmuje się również kwalifikacją pacjentów do zabiegów usunięcia zaćmy oraz ich późniejszym prowadzeniem. Wykonuje diagnostykę i leczenie chirurgiczne zeza u dzieci i dorosłych.

Zaopatruje chirurgicznie urazy gałek ocznych. Kwalifikacje zawodowe stale poszerza i aktualizuje uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i zjazdach okulistycznych.

Ewa Kudyba Jaszczak

Optometrysta w Opolu

Emilia Kamińska
Specjalista ds.sprzedaży, Stylista opraw

Podczas wieloletniej pracy w branży optycznej stale wzbogacanej szkoleniami i kursami, specjalizuje się w stylizacji opraw okularowych i doborze soczewek zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Współpracując z okulistami, optometrystami, ortooptystami i optykami miała styczność z profesjonalną pomocą w wyraźnym widzeniu pacjentów. Doskonale doradzi w wyborze okularów, które spełnią Twoje oczekiwania i potrzeby oraz będą dostosowane do Twojego trybu życia i pracy.

Emilia Kamińska
mgr inż Myriam Koulibaly

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej studiów inżynierskich na kierunku Optyka oraz magisterskich na kierunku Optometria. Uczestniczka konferencji międzynarodowych i wielu szkoleń branżowych. Specjalizuje się w zakresie doboru soczewek kontaktowych oraz pomocy optycznych dla osób słabowidzących. W szczególności interesuje się leczeniem zaburzeń akomodacji.

Myriam Koulibaly

Salon optyczny w Opolu - nasze wnętrza

Salon optyczny i optyk w Opolu

Adres:

ul. Ozimska 18, 45-057 Opole

 

77 423 05 09

Telefon stacjonarny

+48 885 886 470

Telefon komórkowy

Gabinet okulistyczny - godziny otwarcia

Poniedziałek
nieczynne
Wtorek
10:00 - 15:00
Środa
nieczynne
Czwartek
09:30 - 16:30
Piątek
nieczynne
Saturday
nieczynne
Sunday
nieczynne

Salon optyczny - godziny otwarcia

Poniedziałek
9:00 - 17:00
Wtorek
9:00 - 17:00
Środa
9:00 - 17:00
Czwartek
9:00 - 17:00
Piątek
9:00 - 17:00
Saturday
nieczynne
Sunday
nieczynne

-A A A+

Irysowa 4, Bielany Wroc.

55-040 Kobierzyce

Biuro Obsługi Klienta

+48 71 71 22 332

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 18:00

Adres e-mailowy

biuro@onedayclinic.pl