Klinika okulistyczno-optyczna Opole

Klinika okulistyczno-optyczna OneDayClinic w Opolu

Badanie wzroku, a także dobór soczewek kontaktowych i okularów – salon optyczny OneDayClinic Opole zapewnia komfortowe warunki dla dzieci oraz dorosłych. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów takich jak lekarz okulista, optometrysta oraz optyk. Zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną, obejmującą konsultacje okulistyczne i badanie wzroku, które pozwolą lepiej zdiagnozować Twoje problemy z widzeniem oraz znaleźć dla nich odpowiednie rozwiązania.

Salon optyczny OneDayClinic Opole ma duże doświadczenie w specjalistycznych zabiegach z zakresu okulistyki, takich jak leczenie zeza oraz jaskry. Zadbamy o to, aby Twoja terapia widzenia była dobrze poprowadzona. Wzrokiem zajmujemy się kompleksowo – nasz optometrysta skutecznie diagnozuje wadę, a optyk dobiera soczewki kontaktowe i okulary. Posiadamy szeroki wybór oprawek, więc z pewnością znajdziesz rozwiązanie na miarę swoich potrzeb. OneDayClinic oferuje liczne promocje i wysoką jakość, dlatego zdaniem wielu pacjentów to najlepszy optyk w Opolu.

W OneDayClinic Opole możesz także umówić się na szybkie usuwanie zaćmy.

Cennik badań okulistycznych i optometrycznych

Okulista w Opolu

Lek. med., Marek Łukasiewicz - specjalista chorób oczu

Specjalizacja z okulistyki ukończona w Klinice Okulistyki SPSK CMKP w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności poprzez uczestnictwo w sympozjach i szkoleniach.

Kamila Pustelnik
Lekarz okulista Ewa Kudyba-Jaszczak

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2000 roku. Dyplom specjalisty chorób oczu uzyskała w roku 2009. Od 2001 roku pracuje na oddziale okulistycznym Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu, początkowo jako lekarz rezydent a następnie po uzyskaniu dyplomu specjalisty jako starszy asystent.

Posiada wielokierunkowe doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób przedniego odcinka gałki ocznej. Wykonuje zabiegi chirurgiczne w obrębie powiek, spojówki i rogówki oraz diagnostykę i leczenie łzawienia i stanów zapalnych dróg łzowych u dzieci i dorosłych. Zajmuje się również kwalifikacją pacjentów do zabiegów usunięcia zaćmy oraz ich późniejszym prowadzeniem. Wykonuje diagnostykę i leczenie chirurgiczne zeza u dzieci i dorosłych.

Zaopatruje chirurgicznie urazy gałek ocznych. Kwalifikacje zawodowe stale poszerza i aktualizuje uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i zjazdach okulistycznych.

Ewa Kudyba Jaszczak

Ortoptysta w Opolu

Marzena Żółtaniecka

Od 30 lat zajmuje się diagnozą i leczeniem zeza i niedowidzenia.

Mam za sobą 29 lat doświadczeń w pracy w Przychodni Okulistycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu, w Poradni Ortoptycznej, którą stworzyłam od podstaw. Od ponad 20 lat jestem pedagogiem wczesnego wspomagania rozwoju w Ośrodku Dziennej Rehabilitacji Noworodka i Małego Dziecka Medicus w Opolu.

Na potrzeby diagnozy a potem terapii, przystosowałam model włoskiego centrum oceny widzenia we wczesnym okresie rozwoju. Jestem pionierem ortoptyki pediatrycznej wspomagającej prace lekarzy pediatrów, neonatologów, neurologów. W ramach etatu pedagoga specjalnego – tyflopedagoga prowadzę dodatkowo zajęcia terapii grupowej i indywidualnej dzieci ze słabowidzeniem.

Jestem stypendystką instytutu Perkinsa w USA w zakresie oceny dzieci z wadami wzroku i dodatkowo sprzężeniami. Jestem aktywnym nauczycielem zawodu, wykładowcą akademickim, organizatorem kursów i szkoleń z zakresu tyflopedagogiki i ortoptyki. Pracuję na etacie tyflopedagoga w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Niemodlinie. Biorę udział akcjach profilaktyki chorób oczu, wad wzroku i niedowidzenia. Moją dewizą jest profesjonalizm, perfekcja, kompetencje i uśmiech w kontaktach z dziećmi i ich opiekunami.

Kamila Pustelnik

Cennik terapii i rehabilitacji wzroku

Optometrysta w Opolu

mgr inż Myriam Konieczyńska

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej studiów inżynierskich na kierunku Optyka oraz magisterskich na kierunku Optometria. Uczestniczka konferencji międzynarodowych i wielu szkoleń branżowych. Specjalizuje się w zakresie doboru soczewek kontaktowych oraz pomocy optycznych dla osób słabowidzących. W szczególności interesuje się leczeniem zaburzeń akomodacji.

Myriam Koulibaly
mgr inż. Aneta Niesobska

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej na kierunku Optometria. Specjalizuję się w doborze korekcji okularowej dla dorosłych. Poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach stale poszerzam swoją wiedzę i kwalifikacje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu bezproblemowo przeprowadzam klienta przez wszystkie etapy doboru personalnej korekcji okularowej. Od wstępnych pomiarów, poprzez kompleksowe badanie optometryczne, doradztwo i dobór odpowiednich oprawek aż do wydania indywidualnie dobranych okularów.

mgr inż. Aneta Niesobska - optometrysta

Salon optyczny w Opolu - nasze wnętrza

Usługi dostępne w naszej placówce w Opolu

Diagnostyka

W naszej placówce w Opolu wykonujemy badania okulistyczne, które stanowią podstawę diagnostyki problemów z widzeniem. Posiadamy sprzęt do badań soczewki, rogówki, akomodacji oka, refrakcji i ciśnienia w gałce ocznej.

Konsultacje lekarskie

Podczas konsultacji pacjent może liczyć na badania, otrzymanie zaleceń czy niezbędnych recept. Badania okulistyczne prowadzimy dla dorosłych, a także dla dzieci, w tym małych dzieci, zapewniając przyjazne warunki dla maluchów.

Badanie optometryczne i dobór okularów

Dopasowanie odpowiednich soczewek wymaga badań i pomiarów wykonanych przez optometrystę – dlatego w naszej placówce klienci mogą liczyć na fachową opiekę optometryczną. W doborze okularów pomaga nasz optyk, dzięki czemu okulary odpowiadają potrzebom noszącej je osoby. W naszej ofercie znajdują się także soczewki i okulary progresywne, coraz chętniej wybierane przez wiele osób. Soczewki progresywne mogą być noszone niezależnie od rodzaju wady wzroku.

Zabiegi

W placówce korzystamy ze specjalistycznego sprzętu, pozwalającego na wykonanie na miejscu drobnych zabiegów związanych z poprawą widzenia. Wykonujemy leczenie jaskry przy wykorzystaniu lasera YAG, a także inne drobne zabiegi.

Ortoptysta

Specjalistyczne konsultacje ortoptyczne dla dzieci w naszej klinice w Opolu u ortoptysty to szansa dla małych pacjentów na profesjonalną terapię i rehabilitację zaburzeń wzroku.

Salon optyczny i optyk w Opolu

Adres:

ul. Ozimska 18, 45-057 Opole

 

71 723 42 06

Telefon stacjonarny

+48 885 886 470

Telefon komórkowy

Gabinet okulistyczny - godziny otwarcia

Poniedziałek
nieczynne
Wtorek
11:00 - 16:00
Środa
nieczynne
Czwartek
09:30 - 16:30
Piątek
nieczynne
Sobota
nieczynne
Niedziela
nieczynne

Salon optyczny - godziny otwarcia

Poniedziałek
9:00 - 17:00
Wtorek
9:00 - 17:00
Środa
10:00 - 18:00
Czwartek
9:00 - 17:00
Piątek
9:00 - 17:00
Sobota
nieczynne
Niedziela
nieczynne

-A A A+

Irysowa 4, Bielany Wroc.

55-040 Kobierzyce

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Adres e-mailowy

biuro@onedayclinic.pl
Zadzwoń Wyślij formularz

Skuteczne leczenie zaćmy w OneDayClinic

Skuteczne leczenie zaćmy w ODC

Zobacz, co mówią o nas pacjenci