O klinice usuwania zaćmy

OneDayClinic

OneDayClinic powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku w zakresie pomocy przy organizacji leczenia polskich pacjentów na terenie Unii Europejskiej.

Świadczone usługi medyczne

OneDayClinic w oparciu o dyrektywę transgraniczną pomaga polskim pacjentom urealnić możliwość leczenia poza granicami kraju, a przede wszystkim sfinansować jego ogromne koszty oraz co jest nie mniej ważne, znacznie skrócić czas oczekiwania na zabieg. W ramach naszej oferty medycznej zapewniamy transport, zakwaterowanie, opiekę polskojęzyczną oraz załatwienie wszelkich formalności.

Zobacz FILM "Dzień z życia naszej Pacjentki w ODC"
Wraz z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady Europejskiej o numerze 2011/24/UE z dnia 9 marca 2011 r. w sprawie stosowania praw pacjentów w transgranicznej opiece zdrowotnej, zwana dalej "dyrektywą transgraniczną" otwarta została droga do leczenia polskich pacjentów na terenie Zjednoczonej Unii Europejskiej. Wprowadzenie dyrektywy transgranicznej służy urzeczywistnieniu działań Unii Europejskiej (UE) zapewniających wysoki poziom ochrony zdrowia ludzkiego.

Klinika okulistyczna OneDayClinic

OneDayClinic to nowoczesna klinika nastawiona na leczenie wad wzroku, a przede wszystkim usuwaniu zaćmy. Cała zdobyta wiedza i umiejętności organizacyjne zostały przeniesione właśnie do naszej nowo otwartej kliniki. Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie Klinika została wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt firmy NIDEK oraz Alcon. Zapewniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę lekarzy współpracujących z nami w klinikach partnerskich, co pozwala przeprowadzać zabiegi okulistyczne, które są profesjonalne, skuteczne i w pełni bezpieczne dla pacjentów naszej kliniki...
Rozwiń więcej
OneDayClinic może Państwu zaoferować zabiegi usunięcia zaćmy wykonywane przez zespół doświadczonych specjalistów w nowoczesnej klinice w Czechach. Do każdego pacjenta EuroClinic podchodzi indywidualnie, by jak najlepiej dopasować ofertę do Jego potrzeb. Przed zabiegiem dobierana jest odpowiednia soczewka na podstawie przeprowadzonych specjalistycznych badań i konsultacji z pacjentem tak, aby spełnić oczekiwania pacjenta oraz zapewnić mu najlepszą i skuteczną poprawę wzroku.

Oferujemy soczewki asferyczne jednoogniskowe, dwuogniskowe, toryczne i wieloogniskowe.
OneDayClinic w TVP3 - Leczenie Zaćmy

Centrum okulistyczne OneDayClinic

Dowiedz się więcej

Najwyższa jakość usług

Celem spółki OneDayClinic jest świadczenie usług w zakresie profesjonalnej organizacji leczenia na terenie Unii Europejskiej. Naszą markę buduje Państwa zaufanie i pełne zadowolenie, dlatego w intencji tej dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać jakości naszych usług na elitarnym poziomie.

Nasze standardy

Będąc świadomym odpowiedzialności jaka spoczywa na OneDayClinic, priorytetem dla nas jest Państwa bezpieczeństwo, dlatego też aby je zagwarantować...

Rozwiń więcej
współpracujemy tylko z prestiżowymi klinikami dysponującymi nowoczesnym sprzętem i doświadczoną kadrą medyczną.

Wiemy, że w leczeniu najważniejsze jest kompleksowe podejście do pacjenta, w celu tym stosujemy międzynarodowe standardy w starannym doborze pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami.

Komfort i bezpieczeństwo

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo kluczowym dla nas elementem jest monitorowanie procesów leczenia i Państwa obsługi na wszystkich etapach współpracy...

Rozwiń więcej
Od momentu nawiązania kontaktu z OneDayClinic, poprzez transport oraz pomoc przy wszelkiej dokumentacji, a przede wszystkim pomyślny przebieg samego zabiegu, aż do powrotu, każdy pacjent traktowany jest przez nas indywidualnie. Państwa pełne zadowolenie przekłada się bezpośrednio na sukces i markę OneDayClinic.
  • Badanie kontrolne następnego dnia
  • Niskie koszty zabiegu
  • Krótki czas oczekiwania na zabieg do 30 dni max.
  • Indywidualnie dobrany termin zabiegu
  • Przyjazna i profesjonalna obsługa pacjentów
  • Ściśle wyselekcjonowane kliniki okulistyczne
  • Kompleksowa pomoc na każdym etapie współpracy
  • Gwarancja zadowolenia
i z powrotem, w terminie indywidualnie dopasowanym do klienta. W zależności od wybranego pakietu cena obejmuje również koszt transportu na wizytę kontrolną. Dla osób, które wymagają stałej opieki dajemy także możliwość wyjazdu z osobą towarzyszącą. Transport odbywa się wygodnym busem wraz z opiekunem grupy.

Transport i opieka

Organizacja transportu

OneDayClinic cechuje profesjonalne i kompleksowe podejście do klienta, biorąc pod uwagę jego indywidualne potrzeby. Szczególny nacisk kładziemy na zapewnienie Państwu poczucia maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa.
W ramach organizacji leczenia OneDayClinic zapewnia swoim pacjentom transport z domu lub wybranego miejsca do kliniki medycznej...

Rozwiń więcej

Opieka personelu

W czasie każdego wyjazdu obecny jest opiekun, którego zadaniem jest pełna pomoc naszym klientom na terenie kliniki. Opiekun jest również tłumaczem w przypadku...

Rozwiń więcej
trudności w porozumieniu się z lekarzem. Rolą opiekuna jest także udzielanie informacji i wyjaśnień jakie mogą pojawić się w czasie i po zabiegu.

Zakwaterowanie

Każdy pacjent OneDayClinic ma zapewniony transport oraz nocleg, który zawiera miejsce w pokoju 2 lub 3 osobowym wraz ze śniadaniem.

Wizyta kontrolna

Wizyta kontrolna to kluczowy element naszych pakietów. Zdobyte doświadczenia oraz wskazania naszych Chirurgów okulistów doprowadziły do badań kontrolnych każdego pacjenta w terminie 24 godzin od zabiegu. Nasz Pacjent nie wraca tego samego dnia do domu, aby się nie męczyć w podróży i nie ponosić ryzyka przemęczenia i stresu po zabiegu. Odpoczynek, jaki gwarantujemy każdemu...
Rozwiń więcej
pacjentowi zaraz po zabiegu, a potem jedną noc w hotelu zmniejsza do minimum ryzyko powikłań. Według naszych standardów każdy Pacjent powinien zaraz po zabiegu odpoczywać i nie wykonywać żadnych nawet najmniejszych prac domowych, a jedynie wygodnie odpoczywać i czekać na zdjęcie opatrunku.

Potrzebujesz pomocy?

Zostaw poniżej swoje dane kontaktowe, a my postaramy się do Ciebie jak najszybciej oddzwonić!