Operacja zaćmy w Ostravie w klinice OneDayClinic

Klinika okulistyczna OneDayClinic

nowe logo OneDayClinic

OneDayClinic to placówka medyczna znajdująca się w czeskiej Ostravie, która wykonuje specjalistyczne zabiegi okulistyczne takie jak operacja zaćmy. Zależy nam na świadczeniu usług na najwyższym poziomie, dlatego wyposażyliśmy naszą klinikę w zaawansowany technologicznie sprzęt firmy NIDEK oraz Alcon. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy, którzy przeprowadzają leczenie profesjonalne, skuteczne i w pełni bezpiecznie dla wszystkich pacjentów.

Do każdego pacjenta podchodzimy z troską i szacunkiem z myślą o jego indywidualnych potrzebach. Przed zabiegiem dobieramy odpowiednią soczewkę na podstawie przeprowadzonych specjalistycznych badań i konsultacji tak, aby spełnić oczekiwania pacjenta oraz zapewnić mu najlepszą i skuteczną poprawę wzroku. Jako że operacja zaćmy wymaga wszczepienia wysokiej klasy soczewek, w OneDayClinic są dostępne wszystkie rodzaje implantów – jednoogniskowe, dwuogniskowe, toryczne i wieloogniskowe.

Operacja zaćmy w OneDayClinic – co nas wyróżnia

OneDayClinic korzysta z najbardziej nowoczesnych rozwiązań z dziedziny okulistyki, dlatego na bieżąco śledzimy aktualne trendy w prestiżowych klinikach na świecie. Nasz personel ma bardzo bogatą wiedzę i z powodzeniem łączy wieloletnie doświadczenie z profesjonalizmem w zabiegach takich jak operacja zaćmy. Posiadamy najnowsze urządzenia dostępne na rynku wskazane do diagnostyki oraz leczenia chorób wzroku, dzięki czemu aż 95% pacjentów ocenia naszą pomoc oraz leczenie jako bardzo dobre lub doskonałe! Ponadto stawiamy na szkolenia oraz rozwój, dlatego specjaliści OneDayClinic systematycznie pogłębiają swoją wiedzę i podnoszą kwalifikacje. W trosce o naszych pacjentów wprowadziliśmy przejrzystą politykę informacyjną, która zawiera kompleksową wiedzę na temat przeprowadzanych zabiegów.

Poza zdrowiem pacjentów bardzo ważny dla nas jest także ich komfort. Z tego względu placówka w Ostravie została urządzona ze szczególną dbałością o kwestie wygody, bezpieczeństwa oraz higieny. Zależy nam na zaufaniu chorych, więc każdego z nich darzymy troską i szacunkiem – uważnie słuchamy, przywracamy pełnię życia, dzielimy się chwilami radości. W zespole OneDayClinic pracują wykwalifikowani chirurdzy i lekarze okuliści, doświadczeni optometryści oraz pomocne pielęgniarki. Co ma szczególne znaczenie, nasz personel rozmawia w języku polskim.

Nowoczesna okulistyka

Doskonalimy się na bieżąco, śledząc aktualne trendy okulistyczne w najbardziej prestiżowych klinikach.

Wysokiej jakości sprzęt

Nasi specjaliści korzystają tylko z najnowszych urządzeń jakie są wskazane i dostępne na rynku.

Komfortowe wnętrze

Nasza klinika została urządzona w taki sposób, aby nasi pacjenci czuli się u nas komfortowo i bezpiecznie.

Bogate doświadczenie

Nasz personel łączy swoją bogatą wiedzę i wieloletnie doświadczenie z profesjonalizmem.

Zaufanie pacjentów

95% pacjentów ocenia naszą opiekę i standardy jako bardzo dobre lub doskonałe, co napawa nas dumą.

Bezpieczeństwo

Nasi okuliści nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje ciągle poszerzając swoją wiedzę.

Jasne zasady

Dzięki przejrzystej polityce informacyjnej, pacjenci mają pełną wiedzę o przeprowadzonym leczeniu.

Troska i szacunek

Słuchamy i przywracamy pełnię życia, aby wspólnie z naszymi pacjentami cieszyć ich radością.

Dlaczego Ostrava?

Ostrava znajdująca się w Czechach to idealna lokalizacja dla kliniki OneDayClinic, ponieważ operacja zaćmy wiąże się tam z krótkim czasem oczekiwania oraz atrakcyjną ceną. Podróże w celach zdrowotnych w ostatnim czasie zyskują na popularności dzięki dyrektywie transgranicznej.

Wprowadzone w 2014 roku zmiany umożliwiają wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny w krajach Unii Europejskiej na koszt Narodowego Funduszu Zdrowia. Niestety w przypadku operacji zaćmy sprawa wcale nie jest taka prosta – NFZ opłaca tylko wszczepienie soczewki sferycznej jednoogniskowej, która wiąże się z pewnymi ograniczeniami, takimi jak brak korekcji astygmatyzmu, konieczność noszenia okularów czy utrudnione widzenie po zmroku. Koszt prywatnego leczenia z wykorzystaniem lepszych soczewek ponadstandardowych jest natomiast w Polsce bardzo wysoki. Nie ma jednak powodów do zmartwień, ponieważ dzięki wyjazdom do czeskich miast takich jak Ostrava można taniej wszczepić soczewkę wysokiej jakości. W OneDayClinic oferujemy szeroki wybór soczewek sferycznych: jednoogniskowe, dwuogniskowe, toryczne i wieloogniskowe. Na zdrowiu nie warto oszczędzać – nasi specjaliści pomogą Ci wybrać rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb.

Komfortowe wnętrze

Nowoczesne wyposażenie

Kadra medyczna

Chirurdzy okuliści

Lekarze okuliści

Optometryści

Pielęgniarki

Recepcjonistki

Dane kontaktowe

Adres kliniki:

Euroclinic s.r.o.
Sokolská tř. 2800/99
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava


Rejestracja:

CZ: +420 597 310 205
PL: +48 71 723 42 53

Identyfikacja:

IČ 059 18 456
DIČ CZ05918456

Neplátce DPH společnost vedená u Krajského soudu v Ostravě zn. C69877


Poniedziałek
8:00 - 17:00
Wtorek
8:00 - 17:00
Środa
8:00 - 17:00
Czwartek
8:00 - 17:00
Piątek
8:00 - 17:00
Sobota
Nieczynne

Zapraszamy do kontaktu!

-A A A+

Irysowa 4, Bielany Wroc.

55-040 Kobierzyce

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Adres e-mailowy

biuro@onedayclinic.pl
Zadzwoń Wyślij formularz

Skuteczne leczenie zaćmy w OneDayClinic

Skuteczne leczenie zaćmy w ODC

Zobacz, co mówią o nas pacjenci