Klinika okulistyczno-optyczna Oleśnica

Klinika okulistyczno-optyczna OneDayClinic w Oleśnicy

OneDayClinic, oddział Oleśnica to salon optyczny, w którym zrealizujesz wszystkie potrzeby związane ze wzrokiem. Posiadamy zespół wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, takich jak lekarz okulista oraz optyk. Kompleksowo dbamy o widzenie każdego klienta, dlatego dajemy możliwość zbadania wzroku prywatnie lub w ramach NFZ. W ofercie posiadamy szereg badań z zakresu okulistyki oraz optometryki, w tym ocenę zmętnienia soczewki konieczną do stwierdzenia choroby, jaką jest zaćma.

Salon optyczny OneDayClinic Oleśnica to także profesjonalny dobór okularów – nasz optyk zapewnia fachową pomoc w wyborze oprawek oraz szkieł dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W asortymencie posiadamy szereg modnych i funkcjonalnych okularów w promocyjnych cenach, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Dzięki obsłudze medycznej na najwyższym poziomie pokierujemy Cię w dalszej drodze do lepszego widzenia. Nie musisz przejmować się szczegółami – nasz optyk wybierze dla Ciebie rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb. W naszym gabinecie możesz również zapisać się na szybkie leczenie zaćmy w OneDayClinic. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj.

Cennik badań okulistycznych i optometrycznych

Okulista w Oleśnicy

Lekarz okulista Brygida Elias

Pacjenci borykający się ze schorzeniami wzroku w Oleśnicy mogą skorzystać z naszej nowo otwartej poradni okulistycznej, wyposażonej w wysokiej jakości sprzęt medyczny, który pozwala na profesjonalną diagnostykę oraz skuteczne leczenie chorób oczu. Nasz okulista Brygida Elias, przyjmuje pacjentów oraz wykonuje badania medyczne w ramach NFZ, ale istnieje również możliwość wizyty u okulisty prywatnie. Realizujemy darmowe badania w kierunku wad wzroku oraz zaćmy, w której specjalizuje się OneDayClinic.

Salon optyczny i optyk w Oleśnicy

mgr Dorota Bytniewska

Ukończyłam Studia na kierunku Optometria na Politechnice Wrocławskiej. Zajmuję się badaniem wzroku pod kątem korekcji okularowej oraz aplikacją soczewek kontaktowych. Stale doskonalę swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w branżowych szkoleniach i kursach.
Mgr Dorota Bytniewska

mgr inż. Małgorzata Socha

Ukończyłam Politechnikę Wrocławską na kierunkach Inżynieria biomedyczna oraz Optometria. W gabinecie specjalizuję się w doborze korekcji okularowej dla dorosłych. Stale poszerzam swoje kwalifikacje oraz umiejętności poprzez udział w konferencjach, warsztatach oraz szkoleniach branżowych. Uwielbiam współpracę z pacjentem oraz świadomość, że moja praca poprawia komfort czyjegoś życia.
Małgorzata Socha

Salon optyczny - nasze wnętrza

Adres:

ul. 3 Maja 20
56-400 Oleśnica

 

71 723 45 93

Telefon stacjonarny

+48 887 996 609

Telefon komórkowy

Gabinet okulistyczny - godziny otwarcia

Poniedziałek
9:00 - 12:00
Wtorek
13:00 - 17:00
Środa
nieczynne
Czwartek
13:00 - 17:00
Piątek
nieczynne
Sobota
nieczynne
Niedziela
nieczynne

Salon optyczny - godziny otwarcia

Poniedziałek
9:00 - 17:00
Wtorek
9:00 - 17:00
Środa
10:00 - 18:00
Czwartek
9:00 - 17:00
Piątek
9:00 - 17:00
Sobota
nieczynne
Niedziela
nieczynne

-A A A+

Irysowa 4, Bielany Wroc.

55-040 Kobierzyce

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Adres e-mailowy

biuro@onedayclinic.pl
Zadzwoń Wyślij formularz

Skuteczne leczenie zaćmy w OneDayClinic

Skuteczne leczenie zaćmy w ODC

Zobacz, co mówią o nas pacjenci