Centrum okulistyczno-optyczne Oleśnica

Centrum okulistyczno-optyczne OneDayClinic w Oleśnicy

Klinika Optyczno Okulistycznej w Oleśnicy to miejsce, w którym zrealizujesz wszystkie potrzeby związane ze zdrowiem wzroku. W naszym gabinecie zbadamy ci wzrok przez lekarza w ramach NFZ lub prywatnie, jak i wykonamy kompleksowe badania przy doborze okularów przez optyka.  Zapewniamy Ci fachową pomoc w doborze oprawek oraz szkieł dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Dzięki kompleksowej obsłudze medycznej pokierujemy cię w dalszej drodze do lepszego widzenia. W naszym gabinecie, możesz również zapisać się na szybkie leczenie zaćmy w OneDayClinic.

Po kompleksowych badania będziesz mógł wybrać sobie oprawki i zakupić okulary w bardzo promocyjnych cenach.

Cennik badań okulistycznych i optometrycznych

Okulista w Oleśnicy

Lekarz okulista Brygida Elias

Pacjenci borykający się ze schorzeniami wzroku w Oleśnicy mogą skorzystać z naszej nowo otwartej poradni okulistycznej, wyposażonej w wysokiej jakości sprzęt medyczny, który pozwala na profesjonalną diagnostykę oraz skuteczne leczenie chorób oczu. Nasz okulista Brygida Elias, przyjmuje pacjentów oraz wykonuje badania medyczne w ramach NFZ, ale istnieje również możliwość wizyty u okulisty prywatnie. Realizujemy darmowe badania w kierunku wad wzroku oraz zaćmy, w której specjalizuje się OneDayClinic.

Salon optyczny i optyk w Oleśnicy

mgr Dorota Bytniewska

Ukończyłam Studia na kierunku Optometria na Politechnice Wrocławskiej. Zajmuję się badaniem wzroku pod kątem korekcji okularowej oraz aplikacją soczewek kontaktowych. Stale doskonalę swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w branżowych szkoleniach i kursach.
Mgr Dorota Bytniewska

mgr inż. Justyna Czernicka

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej. Ukończyłam studia na kierunkach Optometria oraz Optyka Okularowa. Moje kilkuletnie doświadczenie pracy w zawodzie pozwala mi sprawnie poruszać się w gabinecie, a także rozwiązywać różne problemy związane z widzeniem. Specjalizuję się w doborze korekcji okularowej u dorosłych, a także szkolę się w doborze korekcji u dzieci.
Mgr inż. Justyna Czernicka

mgr inż. Małgorzata Socha

Ukończyłam Politechnikę Wrocławską na kierunkach Inżynieria biomedyczna oraz Optometria. W gabinecie specjalizuję się w doborze korekcji okularowej dla dorosłych. Stale poszerzam swoje kwalifikacje oraz umiejętności poprzez udział w konferencjach, warsztatach oraz szkoleniach branżowych. Uwielbiam współpracę z pacjentem oraz świadomość, że moja praca poprawia komfort czyjegoś życia.
Małgorzata Socha

Salon optyczny - nasze wnętrza

Adres:

ul. 3 Maja 20
56-400 Oleśnica

 

71 398 35 33

Telefon stacjonarny

+48 71 723 45 93

Telefon komórkowy

Gabinet okulistyczny - godziny otwarcia

Poniedziałek
9:00 - 12:00
Wtorek
13:00 - 17:00
Środa
nieczynne
Czwartek
13:00 - 17:00
Piątek
nieczynne
Saturday
nieczynne
Sunday
nieczynne

Salon optyczny - godziny otwarcia

Poniedziałek
9:00 - 17:00
Wtorek
9:00 - 17:00
Środa
9:00 - 17:00
Czwartek
9:00 - 17:00
Piątek
9:00 - 17:00
Saturday
nieczynne
Sunday
nieczynne

-A A A+

Irysowa 4, Bielany Wroc.

55-040 Kobierzyce

Biuro Obsługi Klienta

+48 71 71 22 332

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 18:00

Adres e-mailowy

biuro@onedayclinic.pl