Badania Okulistyczne

 

BEZPŁATNE BADANIA PRZESIEWOWE

Każdy pacjent zainteresowany wizytą okulistyczną jest zapraszany przez Nas na badania przesiewowe. Wskazują nam one dalsze kroki postępowania i pomagają zrealizować możliwie najbardziej kompleksową obsługę.

Oko
apteczka

 

BEZPŁATNY DOBÓR OKULARÓW

Jeżeli optometrysta nie widzi podstaw do dodatkowej wizyty okulistycznej, proponujemy dobór korekcji okularowej, o ile jest ona pacjentowi potrzebna. Jeśli pacjent zdecyduje się na zakup u nas okularów — całe badanie jest zupełnie darmowe.

WIZYTA OKULISTYCZNA

Jeżeli po badaniu przesiewowym pojawią się jakiekolwiek przeciwskazania do doboru okularów — pacjent jest rejestrowany na wizytę okulistyczną, która wykaże kolejne kroki. Każdy nasz pacjent jest sprawdzany także pod kątem zaćmy, aby w porę rozpocząć leczenie tej poważnej choroby.

biały notatnik
diament

 

ZADOWOLENIE PACJENTA

Zadowolenie pacjenta jest dla nas sprawą kluczową, dlatego dbamy o jego dobre samopoczucie. Pacjenci, którzy wykonywali u nas zabieg na zaćmę, w razie jakichkolwiek problemów i dolegliwości pozabiegowych, do miesiąca od jego wykonania mają gwarantowaną bezpłatną wizytę okulistyczną w OneDayClinic.

Zarezerwuj wizytę w naszej placówce

-A A A+

Irysowa 4, Bielany Wroc.

55-040 Kobierzyce

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Adres e-mailowy

biuro@onedayclinic.pl
Zadzwoń Wyślij formularz

Skuteczne leczenie zaćmy w OneDayClinic

Skuteczne leczenie zaćmy w ODC

Zobacz, co mówią o nas pacjenci