Centrum okulistyczno-optyczne Wrocław

Centrum okulistyczno-optyczne OneDayClinic we Wrocławiu

Klinika Optyczno Okulistycznej we Wrocławiu to miejsce, w którym zrealizujesz wszystkie potrzeby związane ze zdrowiem wzroku. W naszym gabinecie zbadamy ci wzrok przez lekarza, jak i wykonamy kompleksowe badania, przy doborze okularów przez optyka. Zapewniamy Ci fachową pomoc w doborze oprawek, oraz szkieł dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Dzięki kompleksowej obsłudze medycznej pokierujemy cię w dalszej drodze do lepszego widzenia. W naszym gabinecie, możesz również zapisać się na szybkie leczenie zaćmy w OneDayClinic.

Po kompleksowych badania będziesz mógł wybrać sobie oprawki i zakupić okulary w bardzo promocyjnych cenach.

Cennik badań okulistycznych i optometrycznych

Okulista we Wrocławiu

Lekarz okulista Ewa Kudyba-Jaszczak

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2000 roku. Dyplom specjalisty chorób oczu uzyskała w roku 2009. Od 2001 roku pracuje na oddziale okulistycznym Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu, początkowo jako lekarz rezydent a następnie po uzyskaniu dyplomu specjalisty jako starszy asystent.

Posiada wielokierunkowe doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób przedniego odcinka gałki ocznej. Wykonuje zabiegi chirurgiczne w obrębie powiek, spojówki i rogówki oraz diagnostykę i leczenie łzawienia i stanów zapalnych dróg łzowych u dzieci i dorosłych. Zajmuje się również kwalifikacją pacjentów do zabiegów usunięcia zaćmy oraz ich późniejszym prowadzeniem. Wykonuje diagnostykę i leczenie chirurgiczne zeza u dzieci i dorosłych.

Zaopatruje chirurgicznie urazy gałek ocznych. Kwalifikacje zawodowe stale poszerza i aktualizuje uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i zjazdach okulistycznych.

Lekarz okulista Anna Błońska

Odbyła specjalizacje w klinice okulistyki we Wrocławiu. Dodatkowo pracowała przez 3 lata na wydziale okulistyki Uniwersytetu Columbia w Nowym Jorku, zajmując się chorobami siatkówki, szczególnie genetycznie uwarunkowanymi. Ma spore doświadczenie, jeśli chodzi o AMD (zwyrodnienie plamki związane z wiekiem). Dodatkowo — już od 2004 roku, równolegle do szkolenia specjalizacyjnego zajmowała się genetyka w Katedrze Genetyki Uniwersytetu Medycznego, z ogólnym doświadczeniem, w tym zakresie na Uniwersytecie Einsteina w Nowym Jorku oraz genetyki chorób siatkówki na Columbia University. Jest współautorem publikacji w międzynarodowych, czasopismach okulistycznych tj. Retina, IOVS (Invest Ophthalmol Vis Sci), Retin Cases Brief Rep, Archives of Ophthalmology, Prog Retin Eye Res oraz genetycznych, tj. Human Mutation, American Journal of Medical Genetics.
Jest recenzentem publikacji okulistycznych dla IOVS. Wyniki jej prac w dziedzinie okulistyki były wielokrotnie prezentowane na konferencjach ARVO (The Association for Research in Vision and Ophthalmology) w USA. Jest członkiem towarzystw naukowych: PTO, PTG ( Polskiego Towarzystwa Genetycznego), ARVO, AAO (American Academy of Ophthalmology) i ASHG ( American Society of Human Genetics).

Dr Ewa Kudyba-Jaszczak

Optometryści we Wrocławiu

mgr inż. Barbara Kucharska

Jestem Optometrystą z 3 letnim doświadczeniem. Ukończyłam Politechnikę Wrocławską na kierunkach Optyka Okularowa i Optometria. Specjalizuję się w doborze korekcji okularowej dla dorosłych oraz soczewek kontaktowych. Swoje kwalifikacje poszerzam poprzez udział w licznych konferencjach, targach i szkoleniach branżowych.
Mgr inż. Barbara Kucharska

mgr Marta Szymczak

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej ma kierunku Optometria. W zawodzie pracuję od 10 lat i od tego czasu stale poszerzam swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach i kursach. Specjalizuję się w doborze korekcji okularowej oraz aplikacji soczewek kontaktowych.

Marta Szymczak

mgr inż. Anna Tomasiewicz

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej kierunków Optyka okularowa specjalność Inżyniera Optyczna oraz Optometria. Specjalizuję się w doborze korekcji okularowej dorosłym, jak i dzieciom, korekcji pryzmatycznej oraz w aplikacji soczewek kontaktowych.

Mgr inż. Anna Tomasiewicz

inż Angelika Sosińska

Absolwentka kierunków Optyka Okularowa z el. Optometrii oraz Optometrii wydziału Lekarskiego Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności praktyczne na szkoleniach branżowych i konferencjach. Posiadam doświadczenie w gabinecie optometrystycznym, także w pracy z pacjentem anglojęzycznym. Specjalizuje się w doborze korekcji okularowej, aplikacji miękkich soczewek kontaktowych.
Angelika Sosińska

Salon optyczny - nasze wnętrza

Centrum optyczne OneDayClinic - Reportaż w TVP3

Adres:

ul. Strzegomska 202A
54-432 Wrocław

 

71 356 97 08

Telefon stacjonarny

+48 693 990 261

Telefon komórkowy

Gabinet okulistyczny - godziny otwarcia

Poniedziałek
nieczynne
Wtorek
nieczynne
Środa
09:00 - 15:00
Czwartek
09:00 - 14:00
Piątek
nieczynne
Saturday
nieczynne
Sunday
nieczynne

Salon optyczny - godziny otwarcia

Poniedziałek
9:00 - 17:00
Wtorek
9:00 - 17:00
Środa
9:00 - 17:00
Czwartek
9:00 - 17:00
Piątek
9:00 - 17:00
Saturday
nieczynne
Sunday
nieczynne

-A A A+

Irysowa 4, Bielany Wroc.

55-040 Kobierzyce

Biuro Obsługi Klienta

+48 71 71 22 332

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 18:00

Adres e-mailowy

biuro@onedayclinic.pl