Klinika okulistyczno-optyczna Wrocław Strzegomska

Klinika okulistyczno-optyczna OneDayClinic we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej

Zakład optyczny OneDayClinic przy ul. Strzegomskiej we Wrocławiu to miejsce, w którym zapewniamy kompleksowe badanie wzroku. Wyróżnia nas atrakcyjna cena i wysoka jakość obsługi klienta. Oferujemy dostęp do specjalistów takich jak optometrysta, optyk czy lekarz okulista. Nasi pacjenci mogą liczyć na profesjonalny sprzęt, który pozwala uzyskać dokładne pomiary oraz wyniki. Placówka we Wrocławiu to także optyka okularowa, czyli dobór soczewek kontaktowych i okularów.

Salon optyczny OneDayClinic przeprowadza zarówno wizyty kontrolne, jak i badania wzroku związane z jakimiś dolegliwościami czy niepokojącymi objawami. Każde badanie wzroku realizujemy w doskonale wyposażonym gabinecie. Nasza placówka w mieście Wrocław, w dzielnicy Nowy Dwór to miejsce, w którym optometrysta wykonuje profesjonalne badania w celu dobrania korekcji okularowej. Nasz salon optyczny zapewnia klientom możliwość wypróbowania dobranej korekcji w naturalnym świetle, w razie potrzeby korygując moc korekcji jeszcze przed wykonaniem okularów. Optometrysta to specjalista także w zakresie doboru okularów progresywnych, pozwalających na widzenie z bliska i z daleka osobom, u których stwierdzono prezbiopię. Jako że kompleksowo dbamy o wzrok każdego pacjenta, oferujemy również dobór soczewek kontaktowych przez specjalistę takiego jak optyk.

Zakup okularów w naszej placówce we Wrocławiu obejmuje nie tylko dopasowanie korekcji – salon optyczny OneDayClinic przy Strzegomskiej daje możliwość skorzystania z porad stylisty opraw. Jest to osoba, która pomoże dobrać kształt i rodzaj oprawek okularowych do kształtu twarzy.

Zakład optyczny OneDayClinic wykonuje również badanie wzroku dzieci. Optyka okularowa w naszej klinice przeprowadzana jest z myślą o potrzebach najmłodszych. Dzięki wsparciu specjalistów takich jak lekarz okulista, optyk oraz optometrysta skutecznie zadbamy o wzrok Twoich pociech. Zapraszamy do naszej placówki (Wrocław Nowy Dwór) – zapewniamy profesjonalną opiekę okulistyczną, badania optometryczne oraz pomoc w doborze szkieł i opraw okularowych. OneDay Clinic to wysoka jakość i atrakcyjna cena, dlatego z pewnością znajdziesz fachową pomoc na miarę swoich potrzeb.

Cennik badań okulistycznych i optometrycznych

Okuliści we Wrocławiu

Lekarz okulista Anna Błońska

Odbyła specjalizacje w klinice okulistyki we Wrocławiu. Dodatkowo pracowała przez 3 lata na wydziale okulistyki Uniwersytetu Columbia w Nowym Jorku, zajmując się chorobami siatkówki, szczególnie genetycznie uwarunkowanymi. Ma spore doświadczenie, jeśli chodzi o AMD (zwyrodnienie plamki związane z wiekiem). Dodatkowo — już od 2004 roku, równolegle do szkolenia specjalizacyjnego zajmowała się genetyka w Katedrze Genetyki Uniwersytetu Medycznego, z ogólnym doświadczeniem, w tym zakresie na Uniwersytecie Einsteina w Nowym Jorku oraz genetyki chorób siatkówki na Columbia University. Jest współautorem publikacji w międzynarodowych, czasopismach okulistycznych tj. Retina, IOVS (Invest Ophthalmol Vis Sci), Retin Cases Brief Rep, Archives of Ophthalmology, Prog Retin Eye Res oraz genetycznych, tj. Human Mutation, American Journal of Medical Genetics.

Jest recenzentem publikacji okulistycznych dla IOVS. Wyniki jej prac w dziedzinie okulistyki były wielokrotnie prezentowane na konferencjach ARVO (The Association for Research in Vision and Ophthalmology) w USA. Jest członkiem towarzystw naukowych: PTO, PTG ( Polskiego Towarzystwa Genetycznego), ARVO, AAO (American Academy of Ophthalmology) i ASHG ( American Society of Human Genetics).

Lek. Anna Błońska

Lek. med. Marek Łukasiewicz - specjalista chorób oczu

Specjalizacja z okulistyki ukończona w Klinice Okulistyki SPSK CMKP w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności poprzez uczestnictwo w sympozjach i szkoleniach.

Lek. med. Marek Łukasiewicz

Specjalista chorób oczu Joanna Czuwara

Tytuł lekarza uzyskała w 2011 roku po ukończeniu Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację rozpoczęła w Oddziale Okulistycznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku, a kontynuowała w Oddziale Okulistycznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego (Ośrodek Badawczo-Rozwojowy) we Wrocławiu.

Zajmuje się wielokierunkowym diagnozowaniem i leczeniem chorób oczu u dorosłych oraz dzieci (powyżej 3 roku życia). Wykonuje YAG - kapsulotomię tylną (leczenie laserowe zaćmy wtórnej) oraz YAG - irydotomię (leczenie laserowe jaskry), a także zabiegi laserowe siatkówki.

Stale poszerza swoje doświadczenie zawodowe uczestnicząc w licznych zjazdach i konferencjach. Członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

Leczone choroby:

  • krótkowzroczność,
  • dalekowzroczność,
  • astygmatyzm,
  • zaćma,
  • jaskra,
  • AMD,
  • zwyrodnienie plamki żółtej,
  • retinopatia cukrzycowa,
  • choroby powiek.

Języki obce: angielski – poziom zaawansowany, niemiecki i hiszpański – poziom podstawowy.

Dr Ewa Kudyba-Jaszczak

Optometryści we Wrocławiu

mgr inż. Barbara Kucharska

Jestem Optometrystą z trzyletnim doświadczeniem. Ukończyłam Politechnikę Wrocławską na kierunkach Optyka Okularowa i Optometria. Specjalizuję się w doborze korekcji okularowej dla dorosłych oraz soczewek kontaktowych. Swoje kwalifikacje poszerzam poprzez udział w licznych konferencjach, targach i szkoleniach branżowych. Ukończyłam również kurs stylistka opraw okularowych - dzięki temu łączę mój zawód z pasją, wykonując profesjonalne badania wzroku, oraz pomagając naszym Klientom w doborze kształtu i kolorystyki opraw, z wykorzystaniem najnowszych trendów w optyce.
Mgr inż. Barbara Kucharska

mgr Marta Szymczak

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej ma kierunku Optometria. W zawodzie pracuję od 10 lat i od tego czasu stale poszerzam swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach i kursach. Specjalizuję się w doborze korekcji okularowej oraz aplikacji soczewek kontaktowych.

Marta Szymczak

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Klaudia Pawłowicz

Jestem wieloletnim specjalistą w dziedzinie doboru opraw okularowych i najlepszych rozwiązań dotyczących wyboru soczewek okularowych spełniających wymagania Klientów. Z pełnym zaangażowaniem i pasją stale pogłębiam swoją wiedzę oraz podnoszę kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach branżowych.

Mgr inż. Anna Tomasiewicz

Wirtualny spacer

Salon optyczny Wrocław, ul. Strzegomska - nasze wnętrza

Klinika optyczna OneDayClinic - Reportaż w TVP3

Wrocław, ul. Strzegomska - konsultacje i badania

Konsultacje okulistyczne dla dzieci i dorosłych

Konsultacje okulistyczne pozwalają na wstępną diagnostykę problemów z widzeniem. Badamy zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe, zapewniając pacjentom komfortowe warunki. W naszym gabinecie przyjmujemy pacjentów na wizyty kontrolne, związane z profilaktyką chorób oczu, jak i na wizyty związane z problemami ze wzrokiem czy stanem zdrowia oczu.

Badania okulistyczne

Diagnostyczne badania okulistyczne wykonywane w naszych placówkach pozwalają ocenić rodzaj i zakres problemów ze wzrokiem. Specjalistyczny sprzęt firmy NIDEK zapewnia miarodajne wyniki. W naszej ofercie jest również badanie OCT wykonywane z opisem lub bez opisu – jest to badanie dna oka pozwalające diagnozować schorzenia siatkówki.

Badania optometryczne

Zadaniem optometrysty jest dobranie odpowiedniego rodzaju soczewek okularowych lub kontaktowych. Nasi optometryści uczą również bezpiecznych sposobów aplikacji soczewek kontaktowych. W celu dobrania odpowiedniej korekcji przeprowadzane są dokładne badania optometryczne, pozwalające jak najdokładniej określić rodzaj i zakres wady wzroku czy problemu z widzeniem i dopasować odpowiedni rodzaj szkieł. Dobór okularów kończymy wypróbowaniem dobranej mocy korekcji - pacjent ma możliwość pospacerować w oprawie próbnej, by w bardziej naturalnym otoczeniu ocenić jakość widzenia. Badanie optometryczne jest wskazane także u osób, u których występuje duża różnica korekcji między obojgiem oczu, konieczność zastosowania korekcji pryzmatycznej lub duży astygmatyzm.

Zabiegi

W naszej ofercie pacjenci znajdą małe zabiegi: usuwanie ciał obcych, zabiegi związane z kanalikami łzowymi, a także irydotomia laserowa stosowana w leczeniu jaskry. Zapewniamy również opiekę pacjentom po operacji usunięcia zaćmy – w razie pojawienia się zaćmy wtórnej wykonujemy zabieg kapsulotomii z wykorzystaniem lasera YAG. Usunięcie zaćmy wtórnej laserem YAG to krótki, bezbolesny zabieg.

Dobór okularów

Salon optyczny oferuje dobór okularów: nasi optometryści pomagają dobrać soczewki oraz oprawki, które będą odpowiadać oczekiwaniom i potrzebom klienta. Stylista opraw pomoże dopasować oprawki do kształtu twarzy, tak by prezentowały się ładnie i korzystnie. Optyk dba o wysoką jakość realizacji zamówienia. W naszej ofercie posiadamy również soczewki progresywne. Na okulary progresywne decydują się najczęściej osoby, którym zależy na możliwości korzystania z jednej pary okularów przy wszystkich czynnościach – zarówno podczas jazdy samochodem, jak i czytania. Soczewki progresywne to rozwiązanie dostępne niezależnie od stopnia i rodzaju wady wzroku.
Adres:

ul. Strzegomska 202A
54-432 Wrocław

 

71 723 42 66

Telefon stacjonarny

+48 693 990 261

Telefon komórkowy

Gabinet okulistyczny - godziny otwarcia

Poniedziałek
nieczynne
Wtorek
nieczynne
Środa
11:00 - 16:00
Czwartek
09:00 - 14:00
Piątek
nieczynne
Sobota
nieczynne
Niedziela
nieczynne

Salon optyczny - godziny otwarcia

Poniedziałek
9:00 - 17:00
Wtorek
9:00 - 17:00
Środa
10:00 - 18:00
Czwartek
9:00 - 17:00
Piątek
9:00 - 17:00
Sobota
nieczynne
Niedziela
nieczynne

-A A A+

Irysowa 4, Bielany Wroc.

55-040 Kobierzyce

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Adres e-mailowy

biuro@onedayclinic.pl
Zadzwoń Wyślij formularz

Skuteczne leczenie zaćmy w OneDayClinic

Skuteczne leczenie zaćmy w ODC

Zobacz, co mówią o nas pacjenci