Centrum okulistyczno-optyczne Wrocław

Centrum okulistyczno-optyczne OneDayClinic we Wrocławiu

Klinika Optyczno Okulistycznej we Wrocławiu to miejsce, w którym zrealizujesz wszystkie potrzeby związane ze zdrowiem wzroku. W naszym gabinecie zbadamy ci wzrok przez lekarza, jak i wykonamy kompleksowe badania, przy doborze okularów przez optyka. Zapewniamy Ci fachową pomoc w doborze oprawek, oraz szkieł dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Dzięki kompleksowej obsłudze medycznej pokierujemy cię w dalszej drodze do lepszego widzenia. W naszym gabinecie, możesz również zapisać się na szybkie leczenie zaćmy w OneDayClinic.

Po kompleksowych badania będziesz mógł wybrać sobie oprawki i zakupić okulary w bardzo promocyjnych cenach.

Cennik badań okulistycznych i optometrycznych

Okulista we Wrocławiu

Dr Ewa Kudyba-Jaszczak

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2000 roku. Dyplom specjalisty chorób oczu uzyskała w roku 2009. Od 2001 roku pracuje na oddziale okulistycznym Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu, początkowo jako lekarz rezydent a następnie po uzyskaniu dyplomu specjalisty jako starszy asystent.

Posiada wielokierunkowe doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób przedniego odcinka gałki ocznej. Wykonuje zabiegi chirurgiczne w obrębie powiek, spojówki i rogówki oraz diagnostykę i leczenie łzawienia i stanów zapalnych dróg łzowych u dzieci i dorosłych. Zajmuje się również kwalifikacją pacjentów do zabiegów usunięcia zaćmy oraz ich późniejszym prowadzeniem. Wykonuje diagnostykę i leczenie chirurgiczne zeza u dzieci i dorosłych.

Zaopatruje chirurgicznie urazy gałek ocznych. Kwalifikacje zawodowe stale poszerza i aktualizuje uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i zjazdach okulistycznych.

Optometryści we Wrocławiu

Mgr Marta Szymczak

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej ma kierunku Optometria. W zawodzie pracuję od 10 lat i od tego czasu stale poszerzam swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach i kursach. Specjalizuję się w doborze korekcji okularowej oraz aplikacji soczewek kontaktowych.

Marta Szymczak

Mgr Urszula Nahajowska

Ukończyłam Politechnikę Wrocławska na kierunku Optometria. Posiadam 14 letnie doświadczenie w branży optycznej, 12 letnią praktykę jako Optometrysta. W gabinecie specjalizuję się w doborze korekcji okularowej i aplikacji soczewek kontaktowych. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez liczne szkolenia i konferencje, również międzynarodowe.

Mgr inż. Anna Tomasiewicz

W Centrum Okulistyczno-Optycznym nie tylko zbadasz się u lekarza okulisty, ale również wykonasz darmowe badania u naszego optyka Anny Tomasiewicz, który pomoże Ci w doborze odpowiednich okularów do Twojej wady wzroku. Okulary możesz mieć już chwilę po badaniu, dokonując zakupu w naszym salonie optycznym. Dodatkowo, lecząc zaćmę w OneDayClinic otrzymasz 200 złotych rabatu na nasze okulary!

Mgr inż. Anna Tomasiewicz

Angelika Sosińska

Absolwentka kierunków Optyka Okularowa z el. Optometrii oraz Optometrii wydziału Lekarskiego Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności praktyczne na szkoleniach branżowych i konferencjach. Posiadam doświadczenie w gabinecie optometrystycznym, także w pracy z pacjentem anglojęzycznym. Specjalizuje się w doborze korekcji okularowej, aplikacji miękkich soczewek kontaktowych.
Angelika Sosińska

Salon optyczny - nasze wnętrza

Adres:

ul. Strzegomska 202A
54-432 Wrocław

 

71 356 97 08

Telefon stacjonarny

693 990 261

Telefon komórkowy

Gabinet okulistyczny - godziny otwarcia

Poniedziałek
nieczynne
Wtorek
nieczynne
Środa
nieczynne
Czwartek
10:00 - 16:00
Piątek
nieczynne
Saturday
nieczynne
Sunday
nieczynne

Salon optyczny - godziny otwarcia

Poniedziałek
9:00 - 17:00
Wtorek
9:00 - 17:00
Środa
9:00 - 17:00
Czwartek
9:00 - 17:00
Piątek
9:00 - 17:00
Saturday
nieczynne
Sunday
nieczynne

-A A A+

Irysowa 4, Bielany Wroc.

55-040 Kobierzyce

Biuro Obsługi Klienta

+48 71 71 22 332

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 18:00

Adres e-mailowy

biuro@onedayclinic.pl