Optyk – Salony optyczne OneDayClinic we Wrocławiu

Zapraszamy do zakładów optycznych OneDayClinic we Wrocławiu, gdzie mamy trzy placówki zlokalizowane w różnych częściach miasta, tak aby ułatwić do nich dostęp naszym pacjentom. Takie ich rozłożenie sprawia, że dojazd z każdej części miasta jest szybki i wygodny. Nasze salony optyczne we Wrocławiu znajdują się przy ulicy Strzegomskiej, Armii Krajowej oraz Bajana. Każdy z nich jest nowocześnie wyposażoną placówką, zapewniającą wysoki standard. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość obsługi zawsze była na najwyższym poziomie, niezależnie od tego, który nasz salon optyczny we Wrocławiu wybierzesz.

Oferujemy szeroki zakres usług i zapewniamy dostęp do wielu specjalistów, dzięki czemu nasi pacjenci w jednym miejscu załatwią wszystkie badania wzroku i dobiorą okulary lub soczewki, unikając konieczności wielokrotnych wizyt w różnych placówkach. OneDayClinic to zakład optyczny i okulistyczny – zapewniamy dostęp do specjalistów: optyk, optometrysta i lekarz okulista. W salonach znajduje się nowoczesny, zaawansowany sprzęt diagnostyczny i pomiarowy, umożliwiający precyzyjne badanie.

Zakład optyczny OneDayClinic we Wrocławiu – oferta

W naszych placówkach w miejscowości Wrocław wykonujemy szeroki zakres specjalistycznych usług okulistycznych i optycznych dla dorosłych i dla dzieci (w tym optyka okularowa), a także prowadzimy terapię widzenia i małe zabiegi okulistyczne. Zapewniamy profesjonalną opiekę na najwyższym poziomie, a także korzystny cennik. Jakie usługi świadczymy w naszych klinikach?

  • Specjalistyczne badania – nasz salon optyczny we Wrocławiu zatrudnia takich specjalistów jak: optyk, okulista i optometrysta, wykonujących badania wzroku oraz pomagających w doborze odpowiednich rozwiązań korekcyjnych wad wzroku. Przeprowadzamy zarówno rutynowe badania, jak i specjalistyczną diagnostykę w zakresie konkretnych jednostek chorobowych. Oferujemy także terapię widzenia w zakresie nieprawidłowości ruchomości oczu, oczopląsu, czy innych poważniejszych zaburzeń widzenia. Posiadamy zaawnasowany sprzęt, a przede wszystkim zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów o empatycznym podejściu do pacjenta. Terapia i rehabilitacja wzroku obejmuje m.in.: konsultację i diagnozę, kompleksowe badanie, terapię oraz dobór najlepszego rozwiązania korekcyjnego. Wady wzroku, które korygujemy: krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm, zaćma, jaskra, AMD, zwyrodnienie plamki żółtej, retinopatia cukrzycowa, choroby powiek. 
  • Dobór okularów i soczewek – nasze salony optyczne we Wrocławiu zapewniają kompleksową obsługę. Dobry optyk nie tylko dobierze odpowiednie rozwiązanie w zakresie korekcji wzroku, ale też doradzi i weźmie pod uwagę szczególne potrzeby pacjenta. Zakład optyczny  OneDayClinic zapewnia profesjonalną pomoc przy doborze okularów i soczewek, a także pomoc w nauce ich użytkowania, co zwłaszcza na początku wymaga przyzwyczajenia i pewnej sprawności. Dobrze dobrana optyka okularowa jest warunkiem komfortowego użytkowania okularów i faktycznej korekcji wady wzroku. Dodatkowo nasz zakład optyczny na miejscu oferuje szeroki wybór oprawek okularowych, dzięki czemu od razu można zakupić szkła i oprawki, co ma pozytywny wpływ na ostateczny cennik usługi.
  • Małe zabiegi – wykonujemy zabiegi takie jak usunięcie ciała obcego z oka, sondowanie i płukanie kanalików łzowych, aplikacja zatyczki kanalika łzowego, irydotomia laserowa (leczenie jaskry), czy usunięcie zaćmy wtórnej. Rodzaj i zakres zabiegów zależą od placówki, dlatego upewnij się, które zabiegi przeprowadzane są w danym miejscu.

Salon optyczny – szeroki wybór oprawek

OneDayClinic (optyk we Wrocławiu) to sieć placówek, w których optyka okularowa jest jednym z elementów oferty. Oprócz doboru i wykonania szkieł proponujemy szeroki wybór oprawek okularowych w najrozmaitszych kształtach i kolorach. Mamy oprawki zarówno znanych, renomowanych producentów i marek premium, jak i dostępne dla każdego oprawki standardowe. Cennik oprawek jest zróżnicowany i umożliwia dobranie rozwiązania odpowiedniego dla własnego budżetu. Oprawki można zmierzyć na miejscu i wybrać te najlepsze, najbardziej dopasowane do własnego gustu. Możemy też sprowadzić oprawki katalogowe, jeżeli nie będzie ich w salonie.

Umów się już dziś

OneDayClinic to gabinet okulistyczny i optyk we Wrocławiu z kompleksową obsługą i aż trzema lokalizacjami w mieście Wrocław. Niezależnie od tego, czy specjalistą, którego poszukujesz jest optyk, okulista, czy optometrysta, zachęcamy do wizyty w naszych salonach i konsultacji. Jesteśmy do dyspozycji. Zarezerwuj wizytę online lub zadzwoń i zapytaj o termin.

 

 

Nasze Kliniki:

Wrocław ul. Jerzego Bajana

Adres:
Hala Tęcza
Jerzego Bajana 1
54-129 Wrocław

Telefon:
71 723 45 48
+48 885 556 483

Gabinet okulistyczny:
Czw: 13:00 - 18:00

Salon optyczny:
Pn-Sb: 9:00 - 20:00
Nd (handlowa): 10:00 - 16:00

 

Wrocław ul. Strzegomska

Adres:
ul. Strzegomska 202 A/1
54-432 Wrocław

Telefon:
71 723 42 66
+48 693 990 261

Gabinet okulistyczny:
Pon: 9-13
Czw: 9 - 14

Salon optyczny:
Pon: 10 - 18
Wt, Śr, Czw, Pt: 9 - 17

ODC Armii Krajowej Wrocław

Wrocław al. Armii Krajowej

Adres:
al. Armii Krajowej 2/1
50-541 Wrocław

Telefon:
71 723 40 58
+48 887 778 048

Gabinet okulistyczny:
Pon: 9-13

Salon optyczny:
Pon, Czw: 9 - 17

Wt, Śr, Pt: 10-18

 

-A A A+

Irysowa 4, Bielany Wroc.

55-040 Kobierzyce

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Adres e-mailowy

biuro@onedayclinic.pl
Zadzwoń Wyślij formularz

Skuteczne leczenie zaćmy w OneDayClinic

Skuteczne leczenie zaćmy w ODC

Zobacz, co mówią o nas pacjenci