OneDayClinic to nie tylko operacje zaćmy przeprowadzane w najbardziej prestiżowych czeskich klinikach. W Oleśnicy i Wrocławiu funkcjonują nasze nowoczesne centra okulistyczno-optyczne, w których skorzystać można z pomocy doświadczonych lekarzy okulistów oraz optometrystów.

W ramach działania naszej firmy OneDayClinic oferujemy pacjentom nie tylko operacje zaćmy wykonywane przez najbardziej doświadczonych czeskich specjalistów w tamtejszych klinikach. Od pewnego czasu prowadzimy także kliniki optyczno-okulistyczne w Oleśnicy, Opolu oraz Wrocławiu. Są to miejsca, w którym każdy nasz pacjent uzyska kompleksową pomoc w zakresie funkcjonowania wzroku!

Konsultacje okulistyczne w klinikach OneDayClinic

W centrach OneDayClinic we Wrocławiu, Oleśnicy i Opolu skorzystać można z pomocy doświadczonych lekarzy okulistów. We Wrocławiu pacjentów przyjmuje dr Ewa Kudyba-Jaszczak – absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Posiada doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób oczu, wykonuje zabiegi w obrębie powiek, rogówki i spojówki. Specjalizuje się także w kwalifikacji pacjentów do usunięcia zaćmy oraz w ich późniejszym prowadzeniu. W Oleśnicy pacjenci mogą skorzystać z pomocy dr Brygidy Elias, która wykonuje badania zarówno w ramach umowy z NFZ-em, jak i prywatnie.

Jakich konkretnie świadczeń udzielamy w naszych centrach OneDayClinic? Wykonać u nas można:

  • badanie ciśnienia śródgałkowego,
  • pachymetrię rogówki,
  • pomiar akomodacji,
  • ocenę zmętnienia soczewki,
  • komputerowe badanie refrakcji i keratometrii.

Nasi lekarze przeprowadzają w trybie ambulatoryjnym małe zabiegi usunięcia ciała obcego z gałki ocznej, prowadzą długofalowe leczenie chorób oczu, przygotowują kompleksową dokumentację niezbędną np. do przeprowadzenia operacji zaćmy, a także doradzają w zakresie zakupu okularów.

Okulary dla każdego!

W centrach okulistyczno-optycznych OneDayClinic oferujemy pacjentom nie tylko możliwość zbadania się u doświadczonego okulisty, ale także pomoc wysoko wykwalifikowanych optyków, którzy pomogą dobrać okulary idealnie dopasowane do konkretnej wady wzroku. Co ważne, okulary można kupić od razu po wykonaniu niezbędnych badań i pomiarów – w naszych salonach mamy do wyboru wiele różnych modeli szkieł i oprawek!

Pomagamy także w doborze soczewek miękkich. Wizyta w naszych centrach obejmuje:

  • ustalenie wady refrakcji,
  • ocenę przedniego odcinka oka,
  • dobranie odpowiednich soczewek kontaktowych,
  • naukę zakładania i użytkowania soczewek,
  • wizytę kontrolną po dwóch tygodniach od doboru soczewek.

Gdzie dokładnie znaleźć nasze centra optyczno-okulistyczne? W jakich godzinach pracujemy? Wszystkie informacje znaleźć można na stronach:

Zapraszamy!

4.7/5 - (52 votes)