One Day Clinic Serdecznie Dziękuje Wszystkim Seniorom, którzy odwiedzili nasz stoisko 12 i 13 maja na Międzynarodowych Targach Poznańskich „Viva Seniorzy!”

Jak zwykle mogliśmy na Was liczyć zarówno w przypadku frekwencji, która przerosła nasze oczekiwania jak i ilości zadawanych pytań, na które mamy nadzieję, odpowiedzieliśmy wyczerpująco. Otrzymaliśmy wiele zaproszeń by stawić się u Państwem w Waszych miejscowościach gdzie się regularnie spotykacie w swych grupach, by jeszcze raz i dla szerszej grypy opowiedzieć jak pomagamy pozbyć się zaćmy w 30 dni. To co nas również pozytywnie zaskoczyło to to, że nie tylko Seniorzy w Poznania i okolic byli obecni na targach, bo i z Warszawy czy okolic Szczecina również. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu i na pewno będziemy tu za rok.

Na chwilę obecną szukajcie nas na innych tego typu wydarzeniach, które odbywają się w wielu miastach w Polsce. Jeżeli istnieje taka potrzeba byśmy stawili się u Was i omówili szczegóły naszej działalności, pomogli w zorganizowaniu prelekcji o zaćmie i jak ją leczyć oraz zbadać bezpłatnie wzrok, dzwońcie a na pewno wspólnie ustalimy dogodny dla Was termin spotkanie.

Z wyrazami Szacunku zespół One Day Clinic.

Viva Seniorzy - OneDayClinic

Viva Seniorzy - OneDayClinic

Viva Seniorzy - OneDayClinic

5/5 - (1 vote)