One Day Clinic i Doktor Marchewka w styczniu przeprowadzą wspólnie z Wrocławskim Centrum Seniora akcje, na której będą odbywały się bezpłatne badania optometryczne wzroku pod kątem zaćmy:

20.01.2017 r. (11-17.00) w Centrum Handlowym Marino we Wrocławiu

Dla uczestników imprezy poza profesjonalną fachową obsługą przewidziane są różnego rodzaju promocje i niespodzianki.

Doktor Marchewka to ogólnopolska sieć gabinetów i salonów optycznych. Obecnie posiadamy ponad 40 salonów optycznych oraz Klinikę Widzenia w Warszawie.

O dobrym widzeniu wiemy niemal wszystko – zaufało nam już ponad 150 000 Pacjentów. Naszą misją jest ABY KAŻDY DOBRZE WIDZIAŁ, dlatego w naszych gabinetach oferujemy bezpłatne, profesjonalne badania wzroku. Specjalizujemy się w korekcji wzroku i doborze właściwych okularów. W naszych salonach pracujemy wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie najnowszej generacji, z najlepszymi specjalistami w branży optycznej.

Najważniejszą wartością jest dla nas dobro naszego Pacjenta i zaufanie, jakim nas obdarza. Każdego Pacjenta traktujemy wyjątkowo, staramy się go jak najlepiej poznać, jego przyzwyczajenia, rodzaj pracy, styl życia- aby zaproponować dla każdego rozwiązania „szyte na miarę”.

Angażujemy się w wiele akcji społecznych, podczas których dbamy o Wasz wzrok i uświadamiamy jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa dobre widzenie.

Jesteśmy organizatorami ogólnopolskiej akcji społecznościowej pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej pt. „Kochasz=Zbadaj”, której celem jest przeprowadzenie bezpłatnych, przesiewowych badań wzroku ponad 80 000 dzieci oraz propagowanie wśród rodziców i nauczycieli wiedzy o prawidłowym widzeniu wśród najmłodszych. Zorganizowaliśmy już ponad 300 akcji bezpłatnych, komputerowych badań wzroku poza naszymi gabinetami- w aptekach, przychodniach, kinach, podczas wydarzeń kulturalnych i sportowych. Jesteśmy także sponsorem toruńskiego zespołu koszykówki kobiecej Katarzynki Energa Toruń. Przed każdym meczem organizujemy badania wzroku na hali. Za naszą działalność zostaliśmy wyróżnieni tytułem Mecenasa Toruńskiego Sportu 2016.

Jako jedyny pracodawca w Polsce, posiadamy własną szkołę, Polski Instytut Kształcenia Optyków, gdzie kształcimy najlepszych specjalistów w zakresie optyki. Za modelowy układ synergii nauki z biznesem otrzymaliśmy Polską Nagrodę Innowacyjności 2015.

To wszystko ABY KAŻDY DOBRZE WIDZIAŁ.

W naszych salonach pracujemy wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie najnowszej generacji, z najlepszymi specjalistami w branży optycznej. O ich stały rozwój i szkolenia dbamy w naszej szkole- Polskim Instytucie Kształcenia Optyków, gdzie kształcimy na kilku kierunkach.
Doktor Marchewka. Aby każdy dobrze widział.

Najbliższe salony znajdują się:

  • Wrocław ul. Legnicka 62a,
  • Oleśnica ul. Wspólna 1,
  • Kamienna Góra ul. Papieża Jana Pawła II 10B.

www.doktormarchewka.com

4.8/5 - (5 votes)