Podsumowanie 19 Opolskich dni Seniora z ODC 17-18 maja

One Day Clinic w Opolu

OneDayClinic Serdecznie Dziękuje Wszystkim Seniorom, którzy uczestniczyli wspólnie z nami w 19 Opolski Dniach Seniora. Mogliśmy być wspólnie z Państwem 17 maja na Politechnice Opolskiej „Aktywni w każdym wieku” oraz 18 maja w Bierkowicach podczas „Wielkiej Majówki”.

Mamy nadzieję, że rozwialiśmy wszelkie Państwa wątpliwości, bo ilości zadawanych pytań była naprawdę imponująca a i my mogliśmy się wiele Was dowiedzieć. Otrzymaliśmy wiele zaproszeń by stawić się u Państwem w Waszych miejscowościach gdzie się regularnie spotykacie w swych grupach, by jeszcze raz i dla szerszej grypy opowiedzieć jak pomagamy pozbyć się zaćmy w 30 dni.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu i mamy nadzieję, że w przyszłym roku również się na nim spotkamy. Jesteśmy w trakcie ustalania daty spotkania w Centrum Innowacji i Edukacji Seniora w Opolu, na którym to będą: Czym jest zaćma i jak ją wyleczyć w 30 dni z One Day Clinic, wspólnie z Vision Express przeprowadzimy przesiewowe badania wzroku oraz powiemy coś więcej i zaprosimy na dokładne badanie słuchu z firmą Geers Dobry Słuch.  Jeżeli istnieje taka potrzeba byśmy stawili się u Was i omówili szczegóły naszej działalności, przeprowadzili prelekcję o zaćmie i jak ją leczyć oraz zbadać bezpłatnie wzrok, dzwońcie a na pewno wspólnie ustalimy dogodny dla Was termin spotkania. Zobacz więcej w tym artykule.

Z wyrazami Szacunku zespół OneDayClinic

19 Opolskich dni Seniora z ODC

19 Opolskich dni Seniora z OneDayClinic

19 Opolskich dni Seniora z OneDayClinic

19 Opolskich dni Seniora z OneDayClinic

Comments are closed.

-A A A+

Irysowa 4, Bielany Wroc.

55-040 Kobierzyce

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Adres e-mailowy

biuro@onedayclinic.pl
Zadzwoń Wyślij formularz

Zoperowaliśmy już tysiące pacjentów, zobacz, co sprawiło, że nas wybrali


Pan Waldermar


Pani Małgorzata


Pan Janusz


Pani Basia


Pani Zofia


Pan Roman


Pan Wojciech


Pani Ewa

Zobacz więcej filmów na naszym kanale YouTube

Skuteczne leczenie zaćmy w OneDayClinic

Skuteczne leczenie zaćmy w ODC

Zobacz, co mówią o nas pacjenci