Podsumowanie 19 Opolskich dni Seniora z ODC 17-18 maja

One Day Clinic w Opolu

Podsumowanie 19 Opolskich dni Seniora z ODC 17-18 maja

OneDayClinic Serdecznie Dziękuje Wszystkim Seniorom, którzy uczestniczyli wspólnie z nami w 19 Opolski Dniach Seniora. Mogliśmy być wspólnie z Państwem 17 maja na Politechnice Opolskiej „Aktywni w każdym wieku” oraz 18 maja w Bierkowicach podczas „Wielkiej Majówki”.

Mamy nadzieję, że rozwialiśmy wszelkie Państwa wątpliwości, bo ilości zadawanych pytań była naprawdę imponująca a i my mogliśmy się wiele Was dowiedzieć. Otrzymaliśmy wiele zaproszeń by stawić się u Państwem w Waszych miejscowościach gdzie się regularnie spotykacie w swych grupach, by jeszcze raz i dla szerszej grypy opowiedzieć jak pomagamy pozbyć się zaćmy w 30 dni.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu i mamy nadzieję, że w przyszłym roku również się na nim spotkamy. Jesteśmy w trakcie ustalania daty spotkania w Centrum Innowacji i Edukacji Seniora w Opolu, na którym to będą: Czym jest zaćma i jak ją wyleczyć w 30 dni z One Day Clinic, wspólnie z Vision Express przeprowadzimy przesiewowe badania wzroku oraz powiemy coś więcej i zaprosimy na dokładne badanie słuchu z firmą Geers Dobry Słuch.  Jeżeli istnieje taka potrzeba byśmy stawili się u Was i omówili szczegóły naszej działalności, przeprowadzili prelekcję o zaćmie i jak ją leczyć oraz zbadać bezpłatnie wzrok, dzwońcie a na pewno wspólnie ustalimy dogodny dla Was termin spotkania. Zobacz więcej w tym artykule.

Z wyrazami Szacunku zespół OneDayClinic

19 Opolskich dni Seniora z ODC

19 Opolskich dni Seniora z OneDayClinic

19 Opolskich dni Seniora z OneDayClinic

19 Opolskich dni Seniora z OneDayClinic

Podziel się:

-A A A+

Irysowa 4, Bielany Wroc.

55-040 Kobierzyce

Biuro Obsługi Klienta

+48 71 71 22 332

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 18:00

Adres e-mailowy

biuro@onedayclinic.pl