Operacja zaćmy bez kolejki

operacja zaćmy bez kolejki

Usuń zaćmę bez kolejki w 24h

Zaćma, nazywana również kataraktą, to zaburzenie widzenia, a dokładnie zmętnienie soczewki, które znacznie utrudnia dostanie się światła do siatkówki. Czy lepiej widzisz o zmierzchu? Jasne kolory wydają Ci się ciemniejsze a obraz staje się nieostry, a nawet rozmyty? To pierwsza oznaka, która może świadczyć o rozwijajązej sie chorobie. Nie zwlekaj i umów sie na badanie wzroku. Według danych Światowej Organizacji Zdrowia choruje na nią około 20 mln ludzi.

Wraz z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady Europejskiej o numerze 2011/24/UE z dnia 9 marca 2011 r. w sprawie stosowania praw pacjentów w transgranicznej opiece zdrowotnej, zwana dalej “dyrektywą transgraniczną” otwarta została droga do leczenia polskich pacjentów na terenie Zjednoczonej Unii Europejskiej.

Chcę usunąć zaćmę – jak zacząć ten proces?

Pierwszym krokiem jest zgłoszenie się do One Day Clinic poprzez formularz zgłoszeniowy lub drogą telefoniczną. Nasze konsultantki i kadra pomogą wybrać odpowiedni pakiet medyczny w dostosowaniu do Państwa potrzeb. Cena uzależniona jest od rodzaju soczewki z jakiej chcą Państwo skorzystać, ubezpieczenia czy opcji transportu. Polecamy opcję Premium w cenie 1199 PLN – pakiet zawiera m.in. soczewkę asferyczną, wliczony transport, opiekę polskojęzycznego personelu, ubezpieczenie.

Po wybraniu odpowiedniego pakietu leczenia, odpowiedzi na wszystkie Państwa wątpliwości podpisujemy umowę i ustalamy termin zabiegu oraz kompleksowych badań przedoperacyjnych. Transport na zabieg odbywa sie komfortowym busem, są Państwo odbierani z domu lub wybranego innego miejsca, a zabieg usunięcia zaćmy jest usuwany w tym samym dniu. W czasie każdego wyjazdu obecny jest opiekun, którego zadaniem jest pełna pomoc naszym klientom na terenie kliniki. Opiekun jest również tłumaczem w przypadku trudności w porozumieniu się z lekarzem. Rolą opiekuna jest także udzielanie informacji i wyjaśnień jakie mogą pojawić się w czasie i po zabiegu. W zależności od wybranego pakietu cena obejmuje również koszt transportu na wizytę kontrolną.  Dla osób, które wymagają stałej opieki dajemy także możliwość wyjazdu z osobą towarzyszącą.

Co ważne – Z reguły powrót do domu następuje tego samego dnia, w którym wykonany został zabieg, jednak w sporadycznych przypadkach niezbędne jest przedłużenie leczenia, w takich przypadkach One Day Clinic organizuje zakwaterowanie i pokrywa jego koszty.

Nasze pakiety zawierają w cenie badanie kontrolne w klinice, w której przeprowadzony został zabieg. Wiąże się to z ponownym przyjazdem do placówki medycznej. Koszt powtórnego transportu  pokrywa w całości One Day Clinic. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, aby lepiej przybliżyć Państwu pełen zakres usług zawartych w naszych pakietach.

Całość czterech opisanych kroków, jasne zasady i dobra organizacja i współpraca z naszym Czeskim partnerem pozwalają pomagać naszym pacjentom i usuwać zaćmę już w 24h!

Jak przebiega zabieg?

Zabieg usunięcia zaćmy odbywa się skuteczną i bezpieczną metodą fakoemulsyfikacji. Przy pomocy lasera femtosekundowego zostaje wykonane minimalne nacięcie w rogówce. Soczewka jest usuwana przy pomocy nowoczesnego systemu ultradźwięków. Po usunięciu zmętniałej soczewki w jej miejsce wprowadza się syntetyczny odpowiednik. Czas trwania zabiegu to tylko około 25 minut. Efekty po operacji można zaobserwować bardzo szybko – zazwyczaj dzień po wykonanym zabiegu.

Płatność za zabieg

One Day Clinic w oparciu o ustawę transgraniczną ma możliwość finansowania wybranych przez Państwa zabiegów. Współpracujące z nami kliniki zagraniczne posiadają odpowiednie dokumenty, na podstawie których opłacacie Państwo kwotę określoną w One Day Clinic a my finansujemy resztę. Taka usługa dotyczy również sytuacji, w której wybrana przez Państwa klinika nie współpracuje z One Day Clinic na dzień dzisiejszy, a chcieliby Państwo zapłacić tylko nieznaczną cześć ustalonej kwoty za wybrany zabieg. W takiej sytuacji prosimy o kontakt z naszym konsultantem w celu ustalenia możliwości i sposobu realizacji zabiegu za naszym pośrednictwem.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pacjentów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę ratalną. Każda osoba może skorzystać z takiej metody płatności. Zamiast płacić jednorazowo dajemy Państwu możliwość uiszczenia należności rozłożonej na kilka lub kilkanaście równych rat. Takie rozwiązanie pozwala, w przypadku braku środków pieniężnych, na opłacenie zabiegu medycznego  nie obciążając budżetu domowego.

Z nami bezpiecznie usuniesz zaćmę w 24h – Gwarancja bezpieczeństwa i jakości One Day Clinic

One Day Clinic w oparciu o dyrektywę transgraniczną pomaga polskim pacjentom pozbyć się zaćmy i to już w zaledwie 24h – znacznie skracając czas oczekiwania.

W ramach naszej oferty medycznej zapewniamy transport, zakwaterowanie, opiekę polskojęzyczną oraz załatwienie wszelkich formalności.

Co nas wyróżnia? Niskie koszty zabiegu, krótki czas oczekiwania na zabieg, indywidualnie dobrany termin zabiegu, przyjazna i profesjonalna obsługa pacjentów, wyselekcjonowane kliniki okulistyczne, kompleksowa pomoc na każdym etapie współpracy, gwarancja zadowolenia i usunięcia zaćmy już w 24h!

Pokrywamy koszt powtórnego transportu do kliniki na wizytę kontrolną. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, aby lepiej przybliżyć Państwu pełen zakres usług zawartych w naszych pakietach.

 

Comments are closed.

-A A A+

Irysowa 4, Bielany Wroc.

55-040 Kobierzyce

Biuro Obsługi Klienta

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Adres e-mailowy

biuro@onedayclinic.pl
Zadzwoń Wyślij formularz

Zoperowaliśmy już tysiące pacjentów, zobacz, co sprawiło, że nas wybrali


Pan Waldermar


Pani Małgorzata


Pan Janusz


Pani Basia


Pani Zofia


Pan Roman


Pan Wojciech


Pani Ewa

Zobacz więcej filmów na naszym kanale YouTube

Skuteczne leczenie zaćmy w OneDayClinic

Skuteczne leczenie zaćmy w ODC

Zobacz, co mówią o nas pacjenci