Usuń zaćmę bez kolejki w 24h

Zaćma, nazywana również kataraktą, to zaburzenie widzenia, a dokładnie zmętnienie soczewki, które znacznie utrudnia dostanie się światła do siatkówki. Czy lepiej widzisz o zmierzchu? Jasne kolory wydają Ci się ciemniejsze a obraz staje się nieostry, a nawet rozmyty? To pierwsza oznaka, która może świadczyć o rozwijającej się chorobie. Nie zwlekaj i umów się na badanie wzroku. Według danych Światowej Organizacji Zdrowia choruje na nią około 20 mln ludzi.

Wraz z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady Europejskiej o numerze 2011/24/UE z dnia 9 marca 2011 r. w sprawie stosowania praw pacjentów w transgranicznej opiece zdrowotnej, zwana dalej "dyrektywą transgraniczną" otwarta została droga do leczenia polskich pacjentów na terenie Zjednoczonej Unii Europejskiej.

Chcę usunąć zaćmę – jak zacząć ten proces?

Pierwszym krokiem jest zgłoszenie się do One Day Clinic poprzez formularz zgłoszeniowy lub drogą telefoniczną. Nasze konsultantki i kadra pomogą wybrać odpowiedni pakiet medyczny w dostosowaniu do Państwa potrzeb. Cena uzależniona jest od rodzaju soczewki z jakiej chcą Państwo skorzystać, ubezpieczenia czy opcji transportu. Polecamy opcję Premium w cenie 1199 PLN – pakiet zawiera m.in. soczewkę asferyczną, wliczony transport, opiekę polskojęzycznego personelu, ubezpieczenie.

Po wybraniu odpowiedniego pakietu leczenia, odpowiedzi na wszystkie Państwa wątpliwości podpisujemy umowę i ustalamy termin zabiegu oraz kompleksowych badań przedoperacyjnych. Transport na zabieg odbywa się komfortowym busem, są Państwo odbierani z domu lub wybranego innego miejsca, a zabieg usunięcia zaćmy jest usuwany w tym samym dniu. W czasie każdego wyjazdu obecny jest opiekun, którego zadaniem jest pełna pomoc naszym klientom na terenie kliniki. Opiekun jest również tłumaczem w przypadku trudności w porozumieniu się z lekarzem. Rolą opiekuna jest także udzielanie informacji i wyjaśnień jakie mogą pojawić się w czasie i po zabiegu. W zależności od wybranego pakietu cena obejmuje również koszt transportu na wizytę kontrolną.  Dla osób, które wymagają stałej opieki dajemy także możliwość wyjazdu z osobą towarzyszącą.

Co ważne - Z reguły powrót do domu następuje tego samego dnia, w którym wykonany został zabieg, jednak w sporadycznych przypadkach niezbędne jest przedłużenie leczenia, w takich przypadkach One Day Clinic organizuje zakwaterowanie i pokrywa jego koszty.

Nasze pakiety zawierają w cenie badanie kontrolne w klinice, w której przeprowadzony został zabieg. Wiąże się to z ponownym przyjazdem do placówki medycznej. Koszt powtórnego transportu  pokrywa w całości One Day Clinic. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, aby lepiej przybliżyć Państwu pełen zakres usług zawartych w naszych pakietach.

Całość czterech opisanych kroków, jasne zasady i dobra organizacja i współpraca z naszym Czeskim partnerem pozwalają pomagać naszym pacjentom i usuwać zaćmę już w 24h!

Jak przebiega zabieg?

Zabieg usunięcia zaćmy odbywa się skuteczną i bezpieczną metodą fakoemulsyfikacji. Przy pomocy lasera femtosekundowego zostaje wykonane minimalne nacięcie w rogówce. Soczewka jest usuwana przy pomocy nowoczesnego systemu ultradźwięków. Po usunięciu zmętniałej soczewki w jej miejsce wprowadza się syntetyczny odpowiednik. Czas trwania zabiegu to tylko około 25 minut. Efekty po operacji można zaobserwować bardzo szybko - zazwyczaj dzień po wykonanym zabiegu.

Płatność za zabieg

One Day Clinic w oparciu o ustawę transgraniczną ma możliwość finansowania wybranych przez Państwa zabiegów. Współpracujące z nami kliniki zagraniczne posiadają odpowiednie dokumenty, na podstawie których opłacacie Państwo kwotę określoną w One Day Clinic a my finansujemy resztę. Taka usługa dotyczy również sytuacji, w której wybrana przez Państwa klinika nie współpracuje z One Day Clinic na dzień dzisiejszy, a chcieliby Państwo zapłacić tylko nieznaczną cześć ustalonej kwoty za wybrany zabieg. W takiej sytuacji prosimy o kontakt z naszym konsultantem w celu ustalenia możliwości i sposobu realizacji zabiegu za naszym pośrednictwem.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pacjentów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę ratalną. Każda osoba może skorzystać z takiej metody płatności. Zamiast płacić jednorazowo dajemy Państwu możliwość uiszczenia należności rozłożonej na kilka lub kilkanaście równych rat. Takie rozwiązanie pozwala, w przypadku braku środków pieniężnych, na opłacenie zabiegu medycznego  nie obciążając budżetu domowego.

Z nami bezpiecznie usuniesz zaćmę w 24h – Gwarancja bezpieczeństwa i jakości One Day Clinic

One Day Clinic w oparciu o dyrektywę transgraniczną pomaga polskim pacjentom pozbyć się zaćmy i to już w zaledwie 24h – znacznie skracając czas oczekiwania.

W ramach naszej oferty medycznej zapewniamy transport, zakwaterowanie, opiekę polskojęzyczną oraz załatwienie wszelkich formalności.

Co nas wyróżnia? Niskie koszty zabiegu, krótki czas oczekiwania na zabieg, indywidualnie dobrany termin zabiegu, przyjazna i profesjonalna obsługa pacjentów, wyselekcjonowane kliniki okulistyczne, kompleksowa pomoc na każdym etapie współpracy, gwarancja zadowolenia i usunięcia zaćmy już w 24h!

Pokrywamy koszt powtórnego transportu do kliniki na wizytę kontrolną. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, aby lepiej przybliżyć Państwu pełen zakres usług zawartych w naszych pakietach.

 

4.6/5 - (5 votes)