Magiczne Mikołajki w Hotelu Brant – zebraliśmy 60 tysięcy na pomoc dzieciakom!

Kuba Wesołowski znany jest nam głównie jako aktor, kojarzony szczególnie z flagowym serialem stacji TVN - Na wspólnej. Jednak aktor oprócz grania w filmach i serialach z sukcesem prowadzi od 2009 roku Hotel Brant pod Warszawą, w którym odbywają się Charytatywne Mikołajki.

Parę tygodni temu patronowaliśmy Charytatywnym Mikołajkom organizowanym po raz czwarty w hotelu Brant i z ogromną przyjemnością chcemy poinformować, że w ramach eventu udało się zgromadzić sumę 60 tysięcy złotych na cele charytatywne – pomoc dzieciom z domów dziecka. Jesteśmy ogromnie dumni z wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu tego eventu i zebrania tak ogromnej sumy, która pomoże w spełnieniu marzeń niejednego malucha!

Na Mikołajki u Wesołowskiego przyszli między innymi Natalia Siwiec, Cleo, Agnieszka Więdłocha z Antonim Pawlickim, Agnieszka Jastrzębska, Dorota Gardias, Paulina Krupińska, Katarzyna Glinka, Renata Kaczoruk, Renata Dancewicz, Rafał Królikowski, Mateusz Pawłowski, Adam Zdrójkowski. Pojawił się także przyjaciel Kuby – Maciej Zakościelny wraz ze swoim synem.

Mikołajkowa Akcja Charytatywna organizowana przez Kubę Wesołowskiego

One Day Clinic było jednym z głównych patronów Charytatywnej Akcji dla najmłodzszych na Mikołajki organizowanych przez aktora Kubę Wesołowskiego. One Day Clinic to nie tylko pomoc ludziom starszym cierpiącym na zaćmę, to rowniez działalność charytatywna.

Zobaczcie kto z gwiazd brał udział w Mikołajkowej Akcji Charytatywnej organizowanej przez Kubę Wesołowskiego, której byliśmy patronem razem z Brant Hotel, Fundacją PGE, Sony, Mastercard, Chicco Polska.

Dziękujemy organizatorom za tę wspaniałą akcję i gwiazdom za wsparcie! Pomagajmy!

Więcej informacji i zdjęć znajdziecie m.in. tutaj:
www.plejada.pl/newsy/tlum-gwiazd-na-mikolajkach-u-kuby-wesolowskiego/yhd5ms

Pomagajmy!

Magiczne Mikołajki w Hotelu Brant

Magiczne Mikołajki w Hotelu Brant

Magiczne Mikołajki w Hotelu Brant

Magiczne Mikołajki w Hotelu Brant

5/5 - (1 vote)