Szybki test antygenowy na COVID-19 z zaświadczeniem dla podróżnych z dostawą w Warszawie już w 2H

Szybkie testy antygenowe to popularna metoda diagnostyki zakażenia koronawirusem. Posiadanie zaświadczenia o negatywnym wyniku jest niezbędne, by swobodnie przemieszczać się za granicą lub brać udział w niektórych wydarzeniach. Warszawa to jedno z miast, w których zrobisz szybki test antygenowy stacjonarnie, ale jeżeli nie masz na to czasu, albo z dowolnych przyczyn nie chcesz iść do punktu, możesz to zrobić również online – bez wychodzenia z domu. Gdzie zrobić test antygenowy w Warszawie? W jaki sposób można przeprowadzić samodzielnie test antygenowy z zaświadczeniem?

 

Gdzie przeprowadzić test antygenowy z zaświadczeniem?

Test na koronawirusa w Warszawie dający szybki wynik można przeprowadzić w licznych punktach diagnostycznych. W wielu przypadkach jednak udanie się do takiej placówki jest niemożliwe lub ryzykowne. Część osób nie chce narażać się na zwiększone ryzyko zakażenia podczas wizyty w takim miejscu. Również w przypadku podejrzenia zachorowania lepiej  pozostać w domu.

Rozwiązaniem w takiej sytuacji są szybkie testy antygenowe, które pozwalają w dogodnym dla siebie terminie przeprowadzić diagnostykę. Cała procedura odbywa się pod kontrolą specjalisty bez wychodzenia z domu. Nie tylko Warszawa jest miastem, w którym można skorzystać z takiej możliwości i wykonać najtaniej test antygenowy z zaświadczeniem – usługa może być zrealizowana z każdego miejsca z dostępem do internetu. Oferujemy najtańsze testy antygenowe z wizytą lekarską online oraz możliwością uzyskania paszportu Green Pass.

 

Jak wykonać szybki test antygenowy?

Aby wykonać test antygenowy z zaświadczeniem, niezbędne jest zamówienie stosownego pakietu na naszej stronie internetowej. Potrzebny jest także dostęp do urządzenia (komputer, telefon) wyposażonego w kamerkę, co pozwoli lekarzowi nadzorować poszczególne etapy wykonywania testu oraz uzyskany wynik.

Zestaw do wykonania badania zostaje dostarczony przez kuriera. Szybkie testy antygenowe przeprowadza się w trakcie wizyty online u specjalisty, który posiada stosowne uprawnienia. W przypadku uzyskania negatywnego wyniku, w ciągu kilkudziesięciu minut wystawiony zostaje certyfikat Green Pass ważny przez kolejne 48 godzin. Jest on widoczny na Internetowym Koncie Pacjenta, dzięki czemu w razie potrzeby może być łatwo sprawdzony lub okazany bez konieczności drukowania dokumentu.

Do 31.01.2022  Rozporządzanie Rady Ministrów z dnia 14 grudnia 2021 r., nakłada obowiązek wykonania testu do 24 godzin przed przekroczeniem granicy na każdą osobę przekraczająca granicę Polski. Wynik testu należy przedstawić Straży Granicznej. Wykonanie testu online usprawnia całą procedurę.

W sytuacji uzyskania pozytywnego szybkiego wyniku testu na koronawirusa w Warszawie pacjenci otrzymują informacje o dalszym postępowaniu oraz instytucjach w tym mieście, do których należy się zgłosić.

 

unijny certyfikat covid, rozporządzenie

Test antygenowy online – najprostszy sposób na uzyskanie certyfikatu

Test antygenowy można najtaniej i najłatwiej przeprowadzić samodzielnie w domu. Osoby udające się za granicę powinny jednak pamiętać, że ważność uzyskanego wyniku wynosi jedynie 48 godzin. Z tego powodu szybkie testy antygenowe należy wykonywać w takim terminie, by w razie opóźnień w podróży nie okazało się, że konieczne jest przeprowadzenie ponownej diagnostyki lub odbywania kwarantanny.

Warszawa jest jednym z miast, w których oferujemy najtańsze testy antygenowe, do wykonania nawet w ciągu dwóch godzin od zamówienia. Jest to pewniejsza i szybsza metoda niż udawanie się do punktu stacjonarnego. Nawet wiedząc, gdzie wykonać test antygenowy w Warszawie nie można mieć pewności, że w danym punkcie nie będzie dużej kolejki. W przypadku dużych miast mają one duże obłożenie. Nie tylko sprawia to, że trudno jest przewidzieć czas wykonania testu, ale i stwarza większe ryzyko zakażenia koronawirusem.

Należy też pamiętać, że każde państwo ma swoje zasady przyjmowania turystów. Przed wyjazdem trzeba się z nimi bezwzględnie zapoznać.

-A A A+

Irysowa 4, Bielany Wroc.

55-040 Kobierzyce

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Adres e-mailowy

biuro@onedayclinic.pl
Zadzwoń Wyślij formularz

Skuteczne leczenie zaćmy w OneDayClinic

Skuteczne leczenie zaćmy w ODC

Zobacz, co mówią o nas pacjenci