Szybkie testy antygenowe COVID-19 z zaświadczeniem dla podróżnych i diagnostyką online

Obowiązujące w wielu krajach obostrzenia sprawiają, że w celu odbycia podróży lub wzięcia udziału w rozmaitych wydarzeniach konieczne jest przeprowadzenie diagnostyki potwierdzającej lub wykluczającej zakażenie koronawirusem. Istotnym elementem tejże diagnostyki jest test antygenowy z zaświadczeniem. Jest wykonywany nie tylko przy wspomnianych okazjach, ale także przy wystąpieniu niepokojących objawów chorobowych.

Po wykluczeniu obecności antygenów w próbce, badana osoba otrzymuje zaświadczenie ważne przez 48 godzin. Certyfikat ten nosi nazwę Green Pass; dostają go także osoby, które przeszły zachorowanie lub otrzymały pełną serię szczepień.

 

Test antygenowy z zaświadczeniem bez wychodzenia z domu

Dowiedz się, jak zrobić szybki test antygenowy z zaświadczeniem bez wychodzenia z domu i ile kosztuje test antygenowy prywatnie.

Testy antygenowe z zaświadczeniem wykonywane są stacjonarnie, w wyznaczonych punktach. Można się do nich zgłosić w razie podejrzenia zachorowania na COVID-19, w ramach przygotowań do podróży lub aby móc swobodnie uczestniczyć w życiu publicznym. W niektórych przypadkach samodzielne udanie się do punktu, by wykonać test antygenowy z zaświadczeniem, nie jest możliwe. Dotyczy to osób, które z różnych powodów mają ograniczoną mobilność, mieszkają daleko od miejsca, w którym mogą przeprowadzić diagnostykę, są w podróży lub mają niepokojące objawy i obawiają się zarażenia innych osób. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem są testy antygenowe online, które można przeprowadzić samodzielnie we własnym domu. Jest to szybka i wygodna metoda, która również doskonale sprawdzi się jako szybki test antygenowy dla podróżnych, z zaświadczeniem umożliwiającym przemieszczanie się poza granicami kraju.

 

 

Szybki test antygenowy online

Aby wykonać test antygenowy online, wystarczy wykupić naszą usługę, która pozwala na wykonanie testu z dowolnego miejsca.  Dzięki niej możesz samodzielnie (pod kontrolą specjalisty) zrobić szybki test antygenowy nawet w ciągu doby od złożenia zamówienia.

Zestaw niezbędny do badania zostaje dostarczony przez kuriera. Testy antygenowe (szybkie) przeprowadzane są w trakcie wizyty lekarskiej online u specjalisty, który posiada uprawnienia tego, by wykonywać testy antygenowe z zaświadczeniem.

Jeśli wynik badania będzie negatywny, certyfikat Green Pass pojawi się na IKP w ciągu kilkudziesięciu minut i będzie ważny przez kolejne 48 godzin.

 

Jak samodzielnie przeprowadzić test antygenowy?

Aby przeprowadzić szybki test antygenowy dla podróżnych, konieczny jest dostęp do sprzętu (komputer/telefon) z kamerą, która umożliwi kontrolę specjalisty nad kolejnymi etapami badania.

Lekarz zadba o to, by test antygenowy z zaświadczeniem został przeprowadzony prawidłowo – konieczne jest jedynie umówienie się na e-wizytę w dogodnym dla siebie terminie. W cenie szybkiego testu antygenowego jest także instrukcja badania oraz konsultacja medyczna.

To, ile kosztuje test antygenowy prywatnie, zależy od miejsca jego wykonywania oraz dodatkowych usług, np. związanych z dostawą. Cena szybkich testów antygenowych zaczyna się od kilkudziesięciu złotych.

 

Test antygenowy online z zaświadczeniem – dlaczego warto?

 

Testy antygenowe online to profesjonalna usługa, umożliwiająca nie tylko wykonanie samej diagnostyki. Jeśli wynik badania będzie negatywny, otrzymuje się certyfikat Green Pass. Potwierdzenie jest respektowane na całym świecie i umożliwia swobodne podróżowanie za granicę bez obowiązku odbycia kwarantanny po przyjeździe. Wynik testu antygenowego wraz z zaświadczeniem znajduje się na Internetowym Koncie Pacjenta, co umożliwia jego łatwe sprawdzenie oraz okazanie w sytuacjach, w których jest to konieczne.

Pamiętaj jednak, że test antygenowy dla podróżnych może nie być wystarczającą formalnością, by wjechać do danego kraju. Każde państwo może wprowadzić własne zasady przyjmowania przyjezdnych, z którymi zawsze należy się zapoznać przed wyjazdem. Trzeba także pamiętać, że ważność testu wynosi 48 godzin – dlatego nie należy go wykonywać zbyt wcześnie.

Do 31.01.2022  zgodnie z rozporządzaniem Rady Ministrów z dnia 14 grudnia 2021 r., każda osoba przekraczająca granicę Polski musi przedstawić Straży Granicznej wynik negatywnego testu, wykonanego do 24 godzin przed planowanym przekroczeniem granicy. Dlatego warto zamówić i wykonać taki test online, który znacząco usprawni i ułatwi całą procedurę.

Test antygenowy dla podróżnych (i nie tylko) może być łatwo przeprowadzony w zaciszu domowym. Jest to nie tylko szybkie i wygodne, ale zmniejsza też ryzyko kontaktu z osobami, które mogą być nosicielami wirusa. Wyeliminowana zostaje także możliwość zakażenia innych w przypadku, w których samemu jest się chorym na COVID-19, co jest istotnym czynnikiem poprawiającym bezpieczeństwo.

 

-A A A+

Irysowa 4, Bielany Wroc.

55-040 Kobierzyce

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Adres e-mailowy

biuro@onedayclinic.pl
Zadzwoń Wyślij formularz

Skuteczne leczenie zaćmy w OneDayClinic

Skuteczne leczenie zaćmy w ODC

Zobacz, co mówią o nas pacjenci