Jak uzyskać certyfikat Green Pass i paszport COVID-19 online? Sprawdź nasze testy z diagnostyką online!

Certyfikat Green Pass jest niezbędny, by w trakcie obowiązujących obostrzeń swobodnie podróżować za granicę i brać udział w niektórych wydarzeniach publicznych. Wydawany jest w sytuacjach, w których dana osoba jest ozdrowieńcem, została zaszczepiona jedną z uznawanych w Unii Europejskiej szczepionek przeciwko COVID-19 lub uzyskała negatywny wynik testu antygenowego. Oferujemy możliwość przeprowadzenia testu dającego możliwość uzyskania Green Pass online, bez wychodzenia z domu. Jak to działa? Jak szybko po wykonaniu testu certyfikat Green Pass jest gotowy do okazania?

Dlaczego warto mieć certyfikat?

Certyfikat Green Pass jest dokumentem elektronicznym, który możesz mieć zawsze przy sobie w formie opatrzonego podpisem cyfrowym kodu QR w aplikacji. Dużą zaletą jest możliwość jego szybkiego okazania, ale także uzyskania. Możesz zdobyć tzw. Paszport COVID online, wykonując testy antygenowe przez internet. Są one bardzo szybkie i można je łatwo przeprowadzić samodzielnie, pod kontrolą specjalisty. Certyfikat Green Pass jest ważny przez 48 godzin od uzyskania negatywnego wyniku. Dlatego w przypadku podróży do kraju, który go respektuje, należy pamiętać o wykonaniu testu w odpowiednim momencie, by nie stracił ważności. Łatwość jego przeprowadzenia sprawia, że jest to często szybsze rozwiązanie niż korzystanie z usług punktu diagnostycznego. Pozwala on uzyskać certyfikat (paszport) COVID online nawet w kilkanaście minut.

Jak uzyskać certyfikat Green Pass online?

Aby uzyskać tzw. COVID paszport online, konieczne jest przeprowadzenie testu antygenowego z zaświadczeniem przez uprawnionego specjalistę. Może odbywać się to w formie badania wykonanego samodzielnie przez pacjenta w trakcie konsultacji online ze specjalistą w czasie rzeczywistym (w formie połączenia wideo). Green Pass online to innowacyjna usługa kierowana nie tylko do podróżnych, ale i do osób, które podejrzewają, że mogą być chore na COVID-19. Diagnostyka przez internet pozwala unikać ryzykownych kontaktów z innymi. Oferowana przez nas usługa polega na dostarczeniu przesyłką kurierską niezbędnych do koniecznego do uzyskania Green Pass testu COVID oraz połączeniu ze specjalistą, który kontroluje wykonywanie badania. Konsultacja i wykonanie testu może odbyć się w dogodnym terminie po wcześniejszym umówieniu. Aby uzyskać Green Pass, cały proces przeprowadzania testu oraz wynik muszą być zarejestrowane przez kamerę pod kontrolą specjalisty. Weryfikacja testu trwa około 15 minut od jego zakończenia. Po wykonaniu testu COVID, online Green Pass pojawia się w IKP i jest ważny przez 48h. To jedyna możliwość, by uzyskać Green Pass, jeśli nie jest się zaszczepionym, ani ozdrowieńcem. Co istotne – może być wykonywany wielokrotnie. Dużą zaletą testów tego typu jest możliwość uzyskania dokumentu z dowolnego miejsca na świecie, w którym ma się dostęp do Internetu i kamery. Jest to więc idealny sposób dla osób podróżujących, które potrzebują więcej niż jednego zaświadczenia Green Pass – test COVID może być przeprowadzany nawet kilka razy w stosunkowo krótkim czasie. Certyfikat COVID online to Twoja przepustka do swobodnych podróży za granicę. 

-A A A+

Irysowa 4, Bielany Wroc.

55-040 Kobierzyce

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Adres e-mailowy

biuro@onedayclinic.pl
Zadzwoń Wyślij formularz

Skuteczne leczenie zaćmy w OneDayClinic

Skuteczne leczenie zaćmy w ODC

Zobacz, co mówią o nas pacjenci