OneDayClinic partnerem salonów Doktor Marchewka

Współpraca z salonami optycznymi Doktor Marchewka

Od sierpnia 2018 roku One Day Clinic wspólnie z Doktor Marchewka jednoczą swoje siły w działaniu na rzecz osób chorych na zaćmę!

Współpraca z marką Doktor Marchewka pozwoli Pacjentom One Day Clinic uzyskać voucher na bezpłatne okulary korekcyjne o wartości 200 zł, we wszystkich oddziałach w Polsce.

Doktor Marchewka to największa polska sieć salonów optycznych. Kierując się mottem „Aby każdy dobrze widział!” organizują i przeprowadzają profesjonalne, bezpłatne badania ostrości widzenia.

W Doktor Marchewka szeroki wybór okularów dostępnych w salonach, pozwala każdemu klientowi znaleźć coś dopasowanego do siebie. Ofertę salonów tworzą zarówno markowe oprawy jak Ray Ban czy Vogue, jak i znane marki polskie, które cechuje wysoka jakość, w relacji z przystępną ceną. Dodatkowo firma aktywnie propaguje hasło, że okulary nie muszą być drogie, dlatego w systemie pakietowym, ceny kompletnych okularów zaczynają się od 100 zł.

Klienci w salonach Doktor Marchewka mogą poczuć pełen profesjonalizm oraz prawdziwe zaangażowanie specjalistów, co potwierdza przyznany sieci Złoty Laur Konsumenta 2018 w kategorii Obsługa Klienta. Firma została również nagrodzona 1. miejscem w  ogólnopolskim teście  przeprowadzanym przez całkowicie niezależny Polski Instytut Badań Jakości (PIBJA), tym samym uzyskując tytuł  Najlepszy Salon Optyczny w Polsce.

Doktor Marchewka
Sieć salonów optycznych Doktor Marchewka
Salon Doktor Marchewka

Gabinety optyczne

   Zapraszamy do kontaktu!

   -A A A+

   Irysowa 4, Bielany Wroc.

   55-040 Kobierzyce

   Biuro Obsługi Klienta

   +48 71 71 22 332

   Godziny otwarcia

   Pon - Pt: 8:00 - 18:00

   Adres e-mailowy

   biuro@onedayclinic.pl

   Chciałbyś otrzymywać od OneDayClinic najnowsze informacje?

   FreshMail.pl