Laserowa korekcja wzroku

Laserowa korekcja wzroku

Pytania o laserową korekcję wzroku padały od naszych pacjentów wielokrotnie. Chcieliśmy zagwarantować Państwu jakość, która jak stale powtarzamy – jest dla nas priorytetem. Pod koniec września tego roku zawarliśmy współpracę z Voigt Klinika Oka w Krakowie.

Jej głównym specjalistą jest Piotr Voigt - to uznany w Polsce oraz na świecie specjalista ds. laserowej korekcji wzroku. Jako jeden z nielicznych potrafi zaprojektować zabiegi, które pozornie uważane są za niewykonalne. Specjalista ds. Stożka Rogówki, który podejmuje się nawet skrajnych przypadków, a słowo „niemożliwe” najchętniej wykreśliłby ze słownika.

Za nazwiskiem Voigt ciągnie się ponad stuletnia tradycja związana z optyką i okulistyką, którą zapoczątkowało w roku 1910 otwarcie salonu optycznego w Krakowie. W latach 70-tych na rynku optycznym pojawił się Piotr Voigt, który zapoczątkował najwyższą jakość laseroterapii, sprowadzając najnowocześniejsze urządzenia i wypracował autorskie techniki, z których skorzystały już tysiące ludzi w Polsce oraz Europie.

W ramach naszej współpracy możemy zagwarantować naszym pacjentom niższe ceny zabiegów projektowanych przez Piotra Voigt w Klinice Voigt Klinika Oka.

Piotr Voigt

Cennik laserowej korekcji wzroku

Zabieg laserowej korekcji wzroku

Jak działa laser?

-A A A+

Irysowa 4, Bielany Wroc.

55-040 Kobierzyce

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Adres e-mailowy

biuro@onedayclinic.pl
Zadzwoń Wyślij formularz

Skuteczne leczenie zaćmy w OneDayClinic

Skuteczne leczenie zaćmy w ODC

Zobacz, co mówią o nas pacjenci