Jednoogniskowa toryczna soczewka wewnątrzgałkowa

AcrySof® IQ

Wyższy poziom zaawansowania metod precyzyjnej korekcji astygmatyzmu

Toryczne Soczewki Wewnątrzgałkowe

Ostatnim produktem z długiej serii innowacyjnych soczewek wewnątrzgałkowych firmy Alcon jest toryczna soczewka wewnątrzgałkowa AcrySof® IQ korzystająca z zaufanej platformy stosowanej w korekcji astygmatyzmu i oferująca udoskonaloną jakość obrazu, jaką gwarantuje soczewka asferyczna. Pozwala to przenieść soczewkę toryczną na zupełnie inny poziom zaawansowania.

 

Łącząca w sobie zalety toryczności i asferyczności toryczna soczewka wewnątrzgałkowa AcrySof® IQ to autentycznie najlepsze połączenie obu cech.

Korekcja astygmatyzmu

  • Unikalna konstrukcja toryczna to najlepsza szansa dla pacjentów z astygmatyzmem na uniezależnienie się od okularów w obuocznym dostrzeganiu oddalonych obiektów.
  • Technologia jednoczęściowych soczewek AcrySor® zapewnia wyjątkową stabilność rotacyjną; wartość obrotu zaobserwowana w ciągu 6 miesięcy po wszczepieniu wynosi poniżej 4°.
  • Soczewka koryguje astygmatyzm do 4,5D. Wyższe wartości cylindra nie zostaną skorygowane do zera, ale również można je korygować.

Wydajność widzenia

  • Sprawdzona technologia asferyczna redukuje aberracje sferyczne i aberracje wyższego rzędu
  • Optyka asferyczna zapewnia zwiększoną czułość kontrastu i polepszoną jakość widzenia w różnych środowiskach
  • Opatentowana konstrukcja z zastosowaniem chromoforu filtrującego światło niebieskie szkodliwych promieni, w tym promieni UV

Toryczna soczewka wewnątrzgałkowa AcrySof® IQ – innowacyjność precyzji

 

Oferta dotyczy soczewek torycznych przy astygmatyzmie niskim i średni - do 2 dioptrii. Przy stopniu astygmatyzmu powyżej 2 dioptrii cena może ulec zmianie ze względu na specjalnie zamawiane soczewki.

Ewentualna podwójna wizyta w klinice (pierwsza wizyta - dobór soczewki, druga wizyta - wszczepienie soczewki) wliczona jest w cenę całkowitą zabiegu.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami: +48 71 71 22 332.

-A A A+

Irysowa 4, Bielany Wroc.

55-040 Kobierzyce

Biuro Obsługi Klienta

+48 71 71 22 332

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 18:00

Adres e-mailowy

biuro@onedayclinic.pl
Zadzwoń Wyślij formularz