Dla mediów

Informacje dla mediów

Długie kolejki w szpitalach i gabinetach oferujących leczenie zaćmy refundowane przez NFZ ciągle spotykają się z brakiem systemowych rozwiązań, które w widoczny sposób poprawiłyby sytuację pacjentów z kataraktą. Rośnie więc popularność wyjazdów na leczenie poza granice kraju – na mocy dyrektywy transgranicznej mieszkańcy krajów UE mogą korzystać ze świadczeń medycznych w innych krajach unijnych.

OneDayClinic jako polska klinika okulistyczna działająca w Ostravie w Czechach umożliwia swoim pacjentom leczenie zaćmy w krótkim terminie – do 30 dni od zgłoszenia. Dzięki wspomnianej dyrektywnie transgranicznej leczenie zaćmy w Czechach jest refundowane przez polski NFZ. Pacjenci wybierający taką drogę leczenia mają zapewniony szerszy wachlarz możliwości, niż podczas leczenia refundowanego w Polsce.

Materiały dla dziennikarzy i informacje prasowe

Na tej stronie znajdą Państwo informacje dotyczące działalności OneDayClinic oraz:

  • Leczenia zaćmy w Czechach na koszt NFZ
  • Nowoczesnych metod zapewnienia pacjentom komfortu widzenia
  • Technologii stosowanych w leczeniu zaćmy

Wypowiedzi naszych ekspertów oraz materiały opracowane ze specjalistami z zakresu chirurgii okulistycznej oraz obsługi pacjenta w OneDayClinic zostały zebrane w jednym miejscu, aby ułatwić osobom zainteresowanym zapoznanie się z istotnymi informacjami.

Przygotowaliśmy również informacje dla dziennikarzy, które posłużą przy gromadzeniu materiałów do publikacji poświęconych tematyce leczenia zaćmy, sytuacji polskich pacjentów i stojących przed nimi możliwości leczenia oraz rosnącej popularności leczenia za granicą na koszt NFZ.


Materiały dla mediów

Materiały graficzne do pobrania:

Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, zachęcamy do kontaktu.

Biuro prasowe

Biuro prasowe OneDayClinic udziela informacji dotyczących publikacji, wywiadów i spotkań. Zachęcamy do kontaktu w sprawie: przygotowania publikacji lub dostarczenia materiałów prasowych, informacji na temat dotychczasowych publikacji oraz współpracy z mediami.

Kontakt z biurem:

+48 71 71 22 332

biuro@onedayclinic.pl

-A A A+

Irysowa 4, Bielany Wroc.

55-040 Kobierzyce

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Adres e-mailowy

biuro@onedayclinic.pl
Zadzwoń Wyślij formularz

Skuteczne leczenie zaćmy w OneDayClinic

Skuteczne leczenie zaćmy w ODC

Zobacz, co mówią o nas pacjenci