Centrum okulistyczno-optyczne Legnica

Centrum okulistyczno-optyczne OneDayClinic w Legnicy

Klinika Optyczno Okulistycznej w Legnicy to miejsce, w którym zrealizujesz wszystkie potrzeby związane ze zdrowiem wzroku. W naszym gabinecie zbadamy ci wzrok przez lekarza, jak i wykonamy kompleksowe badania przy doborze okularów przez optyka. Zapewniamy Ci fachową pomoc w doborze oprawek oraz szkieł dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Dzięki kompleksowej obsłudze medycznej pokierujemy cię w dalszej drodze do lepszego widzenia. W naszym gabinecie, możesz również zapisać się na szybkie leczenie zaćmy w OneDayClinic.

Po kompleksowych badania będziesz mógł wybrać sobie oprawki i zakupić okulary w bardzo promocyjnych cenach.

Cennik badań okulistycznych i optometrycznych

Okulista w Legnicy

Pacjenci borykający się ze schorzeniami wzroku w Legnicy mogą skorzystać z naszego nowo otwartego Gabinetu Optyczno Okulistycznego, wyposażonego w wysokiej jakości sprzęt medyczny, pozwalający na profesjonalną diagnostykę oraz skuteczne leczenie chorób oczu. Nasz okulista przyjmuje pacjentów na bezpłatne wizyty prywatne. Realizujemy darmowe badania przez Okulistę przy doborze okularów jak również w kierunku zaćmy,  w której specjalizuje się OneDayClinic.

Optometryści w Legnicy

mgr inż. Paulina Bernas

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej, ukończyłam studia magisterski z zakresu Optometrii oraz inżynierskie z zakresu Inżynierii Biomedycznej. Swoje doświadczenie zdobyłam podczas praktyk oraz pracy w Klinikach Okulistycznych. Stale poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach branżowych. Na co dzień zajmuję się oceną ostrości widzenia oraz doborem korekcji okularowej.

mgr inż. Kamila Turska

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej kierunków Inżynieria biomedyczna i Optometria. Posiadam doświadczenie jako Optometrysta kliniczny, który współpracując z okulistami miał styczność z różnymi problemami związanymi z widzeniem oraz ich rozwiązywaniem. Ponadto w gabinecie specjalizuję się zarówno w doborze korekcji osobom dorosłym, jak i dzieciom.

Salon optyczny - nasze wnętrza

Adres:

ul. Chojnowska 112
(1. piętro, gabinet 121 i 122)
59-220 Legnica

76 85 49 409

Telefon stacjonarny

887 778 048

Telefon komórkowy

Gabinet okulistyczny - godziny otwarcia

Poniedziałek
nieczynne
Wtorek
nieczynne
Środa
nieczynne
Czwartek
nieczynne
Piątek
nieczynne
Sobota
nieczynne
Niedziela
nieczynne

Salon optyczny - godziny otwarcia

Poniedziałek
09:00 - 17:00
Wtorek
09:00 - 17:00
Środa
09:00 - 17:00
Czwartek
09:00 - 17:00
Piątek
09:00 - 17:00
Sobota
nieczynne
Niedziela
nieczynne

-A A A+

Irysowa 4, Bielany Wroc.

55-040 Kobierzyce

Biuro Obsługi Klienta

+48 71 71 22 332

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 18:00

Adres e-mailowy

biuro@onedayclinic.pl