Współpraca z Centrum Medycznym POLMED

Mając na celu dobro naszych Pacjentów od początku roku 2017 rozpoczęliśmy współpracę z Centrum Medycznym POLMED S.A., które działa na rynku od 1999 roku, specjalizując się w świadczeniu usług medycznych dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Priorytetem jest dla nich zapewnienie kompleksowej opieki medycznej, obejmującej między innymi specjalistyczną opiekę okulistyczną.

Posiadając 15 oddziałów w Polsce i współpracując z 2000 placówek, POLMED dokładnie wpasowuje się w interesy naszych Pacjentów, a dzięki umowie pomiędzy naszymi firmami każda osoba, która skorzystała z usług ODC drugą wizytę kontrolną ma bezpłatną.

Zobacz listę placówek i oddziałów POLMED

Pierwsza wizyta jest robiona dzień po zabiegu w Czechach w ramach pakietów ODC dostępnych w zakładce PAKIETY MEDYCZNE. Pacjent, u którego okulista stwierdzi zaćmę, otrzyma skierowanie na operację do szpitala w celu jej usunięcia może skorzystać z naszych usług, my zgodnie z naszymi standardami zorganizujemy Mu wyjazd na zabieg do Czech już w 30 dni.
 

Pakiety medyczne POLMED dla Seniorów

Po 65. roku życia częstotliwość odwiedzania lekarzy specjalistów wzrasta – zarówno z powodu rosnącej liczby dolegliwości, jak i z większego zapotrzebowania na odpowiednią profilaktykę. Umawianie wizyt w tradycyjny sposób wiąże się z wieloma niedogodnościami i długim czasem oczekiwania. Na szczęście można skorzystać z wygodniejszego, szybszego i dużo lepszego sposobu – wystarczy skorzystać z rocznego pakietu medycznego Polmed "Senior". Dzięki niemu skorzystasz z usług najlepszych lekarzy bez długich kolejek i innych przeszkód!

Więcej informacji na stronie internetowej POLMED

Potrzebują Państwo więcej informacji?

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00

Mają Państwo pytania?

Nasi konsultanci w ciągu 24 godzin udzielą Państwu kompleksowej odpowiedzi!

Wyślij wiadomość

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, aby lepiej speniała Państwa oczekiwania! Aby dowiedzieć się więcej, prosimy kliknąć TUTAJ.
Akceptuję politykę cookies!