Transport i opieka

One Day Clinic cechuje profesjonalne i kompleksowe podejście do klienta, biorąc pod uwagę jego indywidualne potrzeby. Szczególny nacisk kładziemy na zapewnienie Państwu poczucia maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa.
 

Organizacja transportu

W ramach organizacji leczenia One Day Clinic zapewnia swoim pacjentom transport z domu lub wybranego miejsca do kliniki medycznej i z powrotem, w terminie indywidualnie dopasowanym do klienta. W zależności od wybranego pakietu cena obejmuje również koszt transportu na wizytę kontrolną.  Dla osób, które wymagają stałej opieki dajemy także możliwość wyjazdu z osobą towarzyszącą. Transport odbywa się wygodnym busem wraz z opiekunem grupy.
 

Opieka personelu

W czasie każdego wyjazdu obecny jest opiekun, którego zadaniem jest pełna pomoc naszym klientom na terenie kliniki. Opiekun jest również tłumaczem w przypadku trudności w porozumieniu się z lekarzem. Rolą opiekuna jest także udzielanie informacji i wyjaśnień jakie mogą pojawić się w czasie i po zabiegu.
 

Zakwaterowanie

One Day Clinic organizuje zakwaterowanie już od pakietu EXTRA PLUS w cenie. Nocleg zawiera opcje ze śniadaniem, który jest również dostępny za dodatkową opłatą dla osób towarzyszących.

Potrzebują Państwo więcej informacji?

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00

Mają Państwo pytania?

Nasi konsultanci w ciągu 24 godzin udzielą Państwu kompleksowej odpowiedzi!

Wyślij wiadomość

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, aby lepiej speniała Państwa oczekiwania! Aby dowiedzieć się więcej, prosimy kliknąć TUTAJ.
Akceptuję politykę cookies!