Partnerzy

Współpraca z Centrum Medycznym POLMED

Mając na celu dobro naszych Pacjentów od początku roku 2017 rozpoczęliśmy współpracę z Centrum Medycznym POLMED S.A., które działa na rynku od 1999 roku, specjalizując się w świadczeniu usług medycznych dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Priorytetem jest dla nich zapewnienie kompleksowej opieki medycznej, obejmującej między innymi specjalistyczną opiekę okulistyczną.

Posiadając 15 oddziałów w Polsce i współpracując z 2000 placówek, POLMED dokładnie wpasowuje się w interesy naszych Pacjentów, a dzięki umowie pomiędzy naszymi firmami każda osoba, która skorzystała z usług ODC drugą wizytę kontrolną ma bezpłatną.

Po 65. roku życia częstotliwość odwiedzania lekarzy specjalistów wzrasta – zarówno z powodu rosnącej liczby dolegliwości, jak i z większego zapotrzebowania na odpowiednią profilaktykę. Umawianie wizyt w tradycyjny sposób wiąże się z wieloma niedogodnościami i długim czasem oczekiwania. Na szczęście można skorzystać z wygodniejszego, szybszego i dużo lepszego sposobu – wystarczy skorzystać z rocznego pakietu medycznego Polmed "Senior". Dzięki niemu skorzystasz z usług najlepszych lekarzy bez długich kolejek i innych przeszkód!

Kliniki partnerskie

One Day Clinic współpracuje tylko z prestiżowymi klinikami w Europie. Mamy podpisane umowy na stałą współpracę z wyselekcjonowanymi i najbardziej doświadczonymi klinikami na terenie Czeskiej Republiki, w których operują tylko wysokiej klasy specjaliści dysponując sprzętem najnowszej generacji.

Ocni klinice VISUS

Klinika okulistyczna Visus to jedna z pierwszych prywatnych zakładów okulistycznych w Republice Czeskiej. Zakład powstał w styczniu 1993 roku (ambulatorium) oraz w styczniu 1994 (sale operacyjne). Klinika świadczy usługi w regionach Nachod, Trutnov, Rychnowie, Hradec i Kralove. Klinika Okulistyki Visus jest wpisana do sieci opieki zdrowotnej we wschodnich Czechach.

Więcej informacji: www.ocni-visus.cz

Klinika okulistyczna AlfaVision

Klinika okulistyczna AlfaVision specjalizuje się w operacyjnym leczeniu zaćmy. Jest zlokalizowana w Czechach niedaleko Czeskiego Cieszyna. Odpowiadając na potrzeby pacjentów współpracuje z polskim szpitalem Centrum Lekarskim Alfa zapewniając komfort i bezpieczeństwo podczas całego procesu leczenia. Gwarantuje krótkie terminy oczekiwania na zabieg i najwyższą jakość leczenia.

Więcej informacji: www.alfavision-zacma.pl

Klinika okulistyczna Oftal, Brno

Klinika okulistyczna OFTAL stanowi nawiązanie do pierwszej jednostki niepaństwowej wykonującej operacje laserowe oczu w Brnie od 1996 roku, znanej wcześniej jako centrum okulistyczne Meral. Wieloletnie doświadczeniem w leczeniu wad dioptrii oczu z zastosowaniem keratektomii laserowej przy użyciu lasera excimerowego przyniosło owoce w postaci tysiąca operowanych pacjentów, którym laserowa operacja oczu podniosła komfort życia.

Więcej informacji: www.oftal.cz

Klinika okulistyczna Tesin Medic Clinic

Od 2016 roku, Tesin Medic Clinic prowadzi działalność w Czeskim Cieszynie proponując polskim pacjentom operację zaćmy z refundacją kosztów przez NFZ, w ramach ustawy transgranicznej. Dysponuje kompetentną i wyspecjalizowaną kadrą lekarską i pielęgniarską oraz wysokiej jakości sprzętem do przeprowadzenia zabiegów okulistycznych. Operacja odbywają się na bloku operacyjnym w szpitalu i spełnia najwyższe standardy higieniczne. Proponowane przez klinikę soczewki wewnątrzgałkowe dobierane są dla każdego pacjenta indywidualnie i zgodnie z jego oczekiwaniami.

Więcej informacji: www.tesinmc.pl

Gabinety optyczne

   Zapraszamy do kontaktu!

   -A A A+

   Irysowa 4, Bielany Wroc.

   55-040 Kobierzyce

   Biuro Obsługi Klienta

   +48 71 71 22 332

   Godziny otwarcia

   Pon - Pt: 8:00 - 18:00

   Adres e-mailowy

   biuro@onedayclinic.pl