Doświadczona kadra medyczna

One Day Clinic współpracuje tylko z prestiżowymi klinikami w Europie. Mamy podpisane umowy na stałą współpracę z wyselekcjonowanymi i najbardziej doświadczonymi klinikami na terenie Czeskiej Republiki, w których operują tylko wysokiej klasy specjaliści dysponując sprzętem najnowszej generacji.
 

Kliniki partnerskie

Poniżej przedstawiamy Państwu krótkie opisy naszych partnerów, z którymi obecnie współpracujemy.
 

Oční klinice VISUS

Klinika okulistyczna Visus to jedna z pierwszych prywatnych zakładów okulistycznych w Republice Czeskiej. Zakład powstał w styczniu 1993 roku (ambulatorium) oraz w styczniu 1994 (sale operacyjne). Klinika świadczy usługi w regionach Nachod, Trutnov, Rychnowie, Hradec i Kralove. Klinika Okulistyki Visus jest wpisana do sieci opieki zdrowotnej we wschodnich Czechach.

Więcej informacji: www.ocni-visus.cz
 

Klinika okulistyczna AlfaVision

Klinika okulistyczna AlfaVision specjalizuje się w operacyjnym leczeniu zaćmy. Jest zlokalizowana w Czechach niedaleko Czeskiego Cieszyna. Odpowiadając na potrzeby pacjentów współpracuje z polskim szpitalem Centrum Lekarskim Alfa zapewniając komfort i bezpieczeństwo podczas całego procesu leczenia. Gwarantuje krótkie terminy oczekiwania na zabieg i najwyższą jakość leczenia.

Więcej informacji: www.alfavision-zacma.pl

Potrzebują Państwo więcej informacji?

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00

Mają Państwo pytania?

Nasi konsultanci w ciągu 24 godzin udzielą Państwu kompleksowej odpowiedzi!

Wyślij wiadomość

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, aby lepiej speniała Państwa oczekiwania! Aby dowiedzieć się więcej, prosimy kliknąć TUTAJ.
Akceptuję politykę cookies!