Najwyższa jakość usług

Celem spółki One Day Clinic jest świadczenie usług w zakresie profesjonalnej organizacji leczenia na terenie Unii Europejskiej. Naszą markę buduje Państwa zaufanie i pełne zadowolenie, dlatego w intencji tej dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać jakości naszych usług na elitarnym poziomie.
 

Nasze standardy

Będąc świadomym odpowiedzialności jaka spoczywa na One Day Clinic, priorytetem dla nas jest Państwa bezpieczeństwo, dlatego też aby je zagwarantować współpracujemy tylko z prestiżowymi klinikami dysponującymi nowoczesnym sprzętem i doświadczoną kadrą medyczną.

Wiemy również, że w leczeniu najważniejsze jest kompleksowe podejście do pacjenta,  w celu tym stosujemy międzynarodowe standardy w starannym doborze pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami.
 

Komfort i bezpieczeństwo

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo kluczowym dla nas elementem jest monitorowanie procesów leczenia i Państwa obsługi na wszystkich etapach współpracy. Od momentu nawiązania kontaktu z One Day Clinic, poprzez transport oraz pomoc przy wszelkiej dokumentacji, a przede wszystkim pomyślny przebieg samego zabiegu, aż do powrotu, każdy pacjent traktowany jest przez nas indywidualnie. Państwa pełne zadowolenie przekłada się bezpośrednio na sukces i markę One Day Clinic.

Potrzebują Państwo więcej informacji?

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00

Mają Państwo pytania?

Nasi konsultanci w ciągu 24 godzin udzielą Państwu kompleksowej odpowiedzi!

Wyślij wiadomość

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, aby lepiej speniała Państwa oczekiwania! Aby dowiedzieć się więcej, prosimy kliknąć TUTAJ.
Akceptuję politykę cookies!